Internetowy Żywy Różaniec 2014

Groziłaby nam pustynia,
gdybyśmy nie tworzyli oaz. św. Jan Paweł II

„Braterskie i gorliwe życie wspólnot budzi pragnienie całkowitego poświęcenia się Bogu oraz ewangelizacji, zwłaszcza jeśli taka żywa wspólnota modli się nieustannie o powołania” (Franciszek, Evangelii gaudium, nr 107).

Jako członkowie Ruchu Światło-Życie, czyli jednej ze wspólnot tworzących żywy Kościół, jesteśmy wezwani i zobowiązani do wzięcia na siebie odpowiedzialności za sprawę powołań kapłańskich. Właśnie z tego powodu, już od kilku lat podejmujemy w październiku dzieło Internetowego Żywego Różańca.

Wraz z Maryją pragniemy modlić się za posługujących w diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej biskupów, kapłanów, diakonów i kleryków oraz o nowe powołania kapłańskie. Mamy nadzieję, że wspólnymi siłami uda nam się w tych intencjach odmówić codziennie jedną część różańca.

Jak możesz się zaangażować w dzieło Internetowego Żywego Różańca?

Tabela Internetowego Żywego Różańca będzie aktualizowana na bieżąco. Każde zgłoszenie powinno zostać potwierdzone w ciągu 3 dni. Jeśli tak się nie stanie, będzie to znaczyło, że zgłoszenie nie doszło. Zapełnioną tabelę złożymy jako dar ołtarza podczas Eucharystii z okazji XXI Diecezjalnej Pielgrzymki Ruchu Światło-Życie, 11 listopada br.

Internetowy Żywy Różaniec w poprzednich latach

Może zainteresuje Cię również...

Internetowy Żywy Różaniec 2016

09 IX 2016
Zbliża się miesiąc październik, w którym Ruch Światło-Życie naszej diecezji proponuje wspólne odmawianie różańca świętego. Pragniemy w tej pokornej modlitwie wraz z Maryją modlić się za posługujących w Kościele koszalińsko-kołobrze Zobacz!

Internetowy Żywy Różaniec 2012

05 IX 2012
Jedna Tajemnica, to zaledwie kilka minut z 1440, które otrzymujemy od Boga każdego dnia! Nie rozczarowaliśmy się w poprzednich latach. Liczymy zatem i teraz na gorliwość i ewangelizacyjny zapał. Do naszego różańca są zaproszone rów Zobacz!

Internetowy Żywy Różaniec 2019

11 IX 2019
Powołanym, rozeznającym drogę młodym ludziom potrzeba modlitwy - naszej modlitwy. W diecezji przeżywamy trudny moment malejącej wciąż liczby kandydatów do kapłaństwa. W tej sytuacji potrzeba naszego modlitewnego myślenia o tym, że nie może zabra Zobacz!

Internetowy Żywy Różaniec 2015

22 IX 2015
Proszę was bardzo, by nie było takiej niedzieli, Mszy Świętej, różańca, w których nie byłoby modlitwy o powołania. Potrzebny jest nam ten upór modlitwy, bo sytuacja jest już bardzo poważna - te słowa kieruje do nas wszy Zobacz!

Internetowy Żywy Różaniec 2020

15 IX 2020
Ruch Światło-Życie podejmuje w październiku dzieło, które polega na „wspólnym” odmawianiu różańca świętego w intencji posługujących w diecezji biskupów, kapłanów, diakonów i kleryków oraz o nowe powołania kapłańskie. Zobacz!

Internetowy Żywy Różaniec 2011

09 IX 2011
Cały Ruch Światło-Życie modli się w intencji kapłanów, powołań oraz za wszystkie wspólnoty parafialne. Zobacz!

Znajdź na naszej stronie

✖   anuluj

Zapisz się na newsletter