Internetowy Żywy Różaniec 2015

Groziłaby nam pustynia,
gdybyśmy nie tworzyli oaz. św. Jan Paweł II

"Proszę was bardzo, by nie było takiej niedzieli, Mszy Świętej, różańca, w których nie byłoby modlitwy o powołania. Potrzebny jest nam ten upór modlitwy, bo sytuacja jest już bardzo poważna" - te słowa kieruje do nas wszystkich pasterz naszej diecezji, biskup Edward Dajczak.

Jako członkowie Ruchu Światło-Życie, czyli jednej ze wspólnot tworzących żywy Kościół, jesteśmy wezwani i zobowiązani do wzięcia na siebie odpowiedzialności za sprawę powołań kapłańskich. Właśnie z tego powodu, już od kilku lat podejmujemy w październiku dzieło Internetowego Żywego Różańca.

Wraz z Maryją pragniemy modlić się za posługujących w diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej biskupów, kapłanów, diakonów i kleryków oraz o nowe powołania kapłańskie. Mamy nadzieję, że wspólnymi siłami uda nam się w tych intencjach odmówić codziennie wszystkie cztery części różańca.

Jak możesz się zaangażować w dzieło Internetowego Żywego Różańca?

Tabela Internetowego Żywego Różańca będzie aktualizowana na bieżąco. Każde zgłoszenie powinno zostać potwierdzone w ciągu 3 dni. Jeśli tak się nie stanie, będzie to znaczyło, że zgłoszenie nie doszło. Zapełnioną tabelę złożymy jako dar ołtarza podczas Eucharystii z okazji XXII Diecezjalnej Pielgrzymki Ruchu Światło-Życie, 11 listopada br.

Internetowy Żywy Różaniec 2010-2014

Może zainteresuje Cię również...

Internetowy Żywy Różaniec 2012

05 IX 2012
Jedna Tajemnica, to zaledwie kilka minut z 1440, które otrzymujemy od Boga każdego dnia! Nie rozczarowaliśmy się w poprzednich latach. Liczymy zatem i teraz na gorliwość i ewangelizacyjny zapał. Do naszego różańca są zaproszone rów Zobacz!

Internetowy Żywy Różaniec 2019

11 IX 2019
Powołanym, rozeznającym drogę młodym ludziom potrzeba modlitwy - naszej modlitwy. W diecezji przeżywamy trudny moment malejącej wciąż liczby kandydatów do kapłaństwa. W tej sytuacji potrzeba naszego modlitewnego myślenia o tym, że nie może zabra Zobacz!

Służę, więc jestem!

14 VIII 2022
Relacja z KODA w Lipiu. Zobacz!

Internetowy Żywy Różaniec

01 X 2010
Diecezjalna Diakonia Ruchu Światło-Życie w naszej diecezji wychodzi z inicjatywą organizowania Żywego Różańca - przez Internet! Zobacz!

Internetowy Żywy Różaniec 2014

11 IX 2014
Braterskie i gorliwe życie wspólnot budzi pragnienie całkowitego poświęcenia się Bogu oraz ewangelizacji, zwłaszcza jeśli taka żywa wspólnota modli się nieustannie o powołania (Franciszek, Evangelii gaudium, nr 107). Zobacz!

Muzyka, która intryguje

11 VIII 2022
Diecezjalna diakonia muzyczna zaprasza na spotkanie w nowym roku formacyjnym. Zobacz!

Znajdź na naszej stronie

✖   anuluj

Zapisz się na newsletter