Internetowy Żywy Różaniec 2016

Groziłaby nam pustynia,
gdybyśmy nie tworzyli oaz. św. Jan Paweł II
Pomóż, Panie, tym młodym, aby byli wolni, aby mieli serce wyłącznie dla Ciebie. W ten sposób powołanie Pana może dotrzeć, może przynieść owoc. I taka jest modlitwa o powołania. Musimy bardzo się o nie modlić, ale i uważać. Powołania są. Powinniśmy pomagać, by wzrastały, aby Pan mógł wejść do tych serc i dać im tę niewypowiedzianą i chwalebną radość, którą posiada każdy, kto idzie blisko za Jezusem.papież Franciszek

Zbliża się miesiąc październik, w którym Ruch Światło-Życie naszej diecezji proponuje wspólne odmawianie różańca świętego. Pragniemy w tej pokornej modlitwie wraz z Maryją modlić się za posługujących w Kościele koszalińsko-kołobrzeskim biskupów, kapłanów, diakonów i kleryków, a także błagać o nowe powołania kapłańskie. W tym celu już tradycyjnie, przygotowaliśmy tabelę, w której na każdy dzień października zostało rozpisanych 20 tajemnic różańcowych. Potrzeba więc 620 wielkodusznych serc pragnących złączyć się we wspólnym odmawianiu modlitwy różańcowej.

Jak możesz się zaangażować w dzieło Internetowego Żywego Różańca?

Tabela Internetowego Żywego Różańca 2016 jest umieszczona poniżej i będzie na bieżąco aktualizowana, w miarę pojawiania się kolejnych zgłoszeń. W ciągu 3 dni każde z nich zostanie potwierdzone przez Diecezjalną Diakonię Modlitwy. Jeśli tak się nie stanie, będzie to znaczyło, że zgłoszenie nie doszło. Tabela będzie regularnie aktualizowana i dostępna na naszej głównej stronie.

Zapraszamy, by być apostołem tego dzieła w swoich wspólnotach, rodzinach i wszędzie tam, gdzie Bóg Was posyła!

Może zainteresuje Cię również...

Internetowy Żywy Różaniec 2013

17 IX 2013
Podczas wrześniowych uroczystości, które zakończyły świętowanie jubileuszowego Roku Skrzatuskiego, biskup Edward Dajczak prosił, abyśmy chwycili za swoje różańce i modlili się do Maryi za siebie nawzajem i we wszystkich sprawach naszej diiecezji. Zobacz!

Oazy wakacyjne 2022

03 IX 2022
Podsumowanie wydarzeń z wakacji 2022. Zobacz!

Internetowy Żywy Różaniec 2019

11 IX 2019
Powołanym, rozeznającym drogę młodym ludziom potrzeba modlitwy - naszej modlitwy. W diecezji przeżywamy trudny moment malejącej wciąż liczby kandydatów do kapłaństwa. W tej sytuacji potrzeba naszego modlitewnego myślenia o tym, że nie może zabra Zobacz!

Internetowy Żywy Różaniec 2021

15 IX 2021
Jak co roku w październiku nasz diecezjalny Ruch Światło-Życie podejmuje dzieło, które polega na „wspólnym” odmawianiu różańca świętego w intencji posługujących w diecezji biskupów, kapłanów, diakonów i kleryków oraz o nowe powołania kapłańskie. Zobacz!

Internetowy Żywy Różaniec 2011

09 IX 2011
Cały Ruch Światło-Życie modli się w intencji kapłanów, powołań oraz za wszystkie wspólnoty parafialne. Zobacz!

Internetowy Żywy Różaniec 2020

15 IX 2020
Ruch Światło-Życie podejmuje w październiku dzieło, które polega na „wspólnym” odmawianiu różańca świętego w intencji posługujących w diecezji biskupów, kapłanów, diakonów i kleryków oraz o nowe powołania kapłańskie. Zobacz!

Znajdź na naszej stronie

✖   anuluj

Zapisz się na newsletter