Internetowy Żywy Różaniec 2017

Groziłaby nam pustynia,
gdybyśmy nie tworzyli oaz. św. Jan Paweł II

Matka Boża w Fatimie prosi nas: "Odmawiajcie codziennie różaniec". Pragniemy więc poprzez naszą modlitwę różańcową wypraszać potrzebne łaski dla posługujących w Kościele koszalińsko-kołobrzeskim biskupów, kapłanów, diakonów i kleryków, a także błagać o nowe powołania kapłańskie.

Z tego powodu, już od siedmiu lat Ruch Światło-Życie w naszej diecezji podejmuje w październiku dzieło Internetowego Żywego Różańca. Mamy nadzieję, że wspólnymi siłami uda nam się w tych intencjach odmówić codziennie wszystkie cztery części różańca. W tym celu już tradycyjnie, przygotowaliśmy tabelę, w której na każdy dzień października zostało rozpisanych 20 tajemnic różańcowych. Potrzeba więc 620 serc pragnących złączyć się we wspólnym odmawianiu modlitwy różańcowej.

Jak można zaangażować się w dzieło Internetowego Żywego Różańca?
• na adres modlitwa@koszalin.oaza.pl podaj swoje imię i nazwisko oraz wybrany przez Ciebie tylko jeden dzień i tajemnicę różańca;
• jeżeli właśnie ten dzień i ta tajemnica będą już "zajęte", zostaną wybrane dla Ciebie "wolny" dzień i tajemnica;
• w ten jeden, konkretny dzień, rozważając wybraną tajemnicę, odmów jedną dziesiątkę różańca we wskazanych wyżej intencjach;
• zaproś inne osoby do tej modlitwy.

Tabela Internetowego Żywego Różańca 2017 jest umieszczona poniżej i będzie na bieżąco aktualizowana, w miarę pojawiania się kolejnych zgłoszeń. W ciągu 3 dni każde z nich zostanie potwierdzone przez Diecezjalną Diakonię Modlitwy. Jeśli tak się nie stanie, będzie to znaczyło, że zgłoszenie nie doszło. Tabela będzie regularnie aktualizowana i dostępna na naszej stronie.

Zapraszamy, by zachęcić innych do włączenia się w to dzieło, gdyż w obecnych czasach potrzeba gorliwej modlitwy w intencji kapłanów oraz o nowe i święte powołania kapłańskie w naszej diecezji! Różaniec jest modlitwą bardzo pokorną i jednocześnie otwierającą skarbiec Bożych łask.

Internetowy Żywy Różaniec 2010-2016

Może zainteresuje Cię również...

Internetowy Żywy Różaniec 2018

17 IX 2018
Pragniemy z Maryją i przez Maryję w modlitwie różańcowej także w tym roku prosić o potrzebne łaski dla posługujących w Kościele koszalińsko-kołobrzeskim biskupów, kapłanów, diakonów i kleryków, a także błagać o nowe powołania kapłańskie. Zobacz!

Internetowy Żywy Różaniec 2016

09 IX 2016
Zbliża się miesiąc październik, w którym Ruch Światło-Życie naszej diecezji proponuje wspólne odmawianie różańca świętego. Pragniemy w tej pokornej modlitwie wraz z Maryją modlić się za posługujących w Kościele koszalińsko-kołobrze Zobacz!

Służę, więc jestem!

14 VIII 2022
Relacja z KODA w Lipiu. Zobacz!

Internetowy Żywy Różaniec

01 X 2010
Diecezjalna Diakonia Ruchu Światło-Życie w naszej diecezji wychodzi z inicjatywą organizowania Żywego Różańca - przez Internet! Zobacz!

Internetowy Żywy Różaniec 2015

22 IX 2015
Proszę was bardzo, by nie było takiej niedzieli, Mszy Świętej, różańca, w których nie byłoby modlitwy o powołania. Potrzebny jest nam ten upór modlitwy, bo sytuacja jest już bardzo poważna - te słowa kieruje do nas wszy Zobacz!

Internetowy Żywy Różaniec 2019

11 IX 2019
Powołanym, rozeznającym drogę młodym ludziom potrzeba modlitwy - naszej modlitwy. W diecezji przeżywamy trudny moment malejącej wciąż liczby kandydatów do kapłaństwa. W tej sytuacji potrzeba naszego modlitewnego myślenia o tym, że nie może zabra Zobacz!

Znajdź na naszej stronie

✖   anuluj

Zapisz się na newsletter