Internetowy Żywy Różaniec 2018

Groziłaby nam pustynia,
gdybyśmy nie tworzyli oaz. św. Jan Paweł II
„Maryja jest nam dana po to, abyśmy wiedzieli jak przyjąć Chrystusa - jak oddać się Jemu i Jego dziełu”.sł.B. ks. Fr. Blachnicki

Pragniemy z Maryją i przez Maryję w modlitwie różańcowej także w tym roku prosić o potrzebne łaski dla posługujących w Kościele koszalińsko-kołobrzeskim biskupów, kapłanów, diakonów i kleryków, a także błagać o nowe powołania kapłańskie.

Tradycją stało się, że  Ruch Światło-Życie w naszej diecezji podejmuje w październiku dzieło Internetowego Żywego Różańca, które polega na „wspólnym” odmawianiu czterech części różańca świętego w wyżej wymienionych intencjach. Jedna osoba modli się jedną dziesiątką różańca. W tym celu przygotowaliśmy tabelę, w której na każdy dzień października rozpisano 20 tajemnic różańcowych. Potrzeba więc 620 serc pragnących złączyć się we wspólnym odmawianiu tej modlitwy.

Jak można zaangażować się w dzieło Internetowego Żywego Różańca?

Tabela Internetowego Żywego Różańca 2018 będzie na bieżąco aktualizowana, w miarę pojawiania się kolejnych zgłoszeń. W ciągu 3 dni każde z nich zostanie potwierdzone przez Diecezjalną Diakonię Modlitwy. Jeśli tak się nie stanie, będzie to znaczyło, że zgłoszenie nie doszło. Tabela będzie regularnie aktualizowana i dostępna na naszej stronie. Zapraszamy, by także inne osoby zachęcać do włączenia się w tę wspólną modlitwę. Bądźmy apostołami tego dzieła w swoich rodzinach, we wspólnotach, wśród znajomych - po prostu wszędzie tam, gdzie stawia nas Bóg.

Internetowy Żywy Różaniec 2010-2018

Może zainteresuje Cię również...

Internetowy Żywy Różaniec 2020

15 IX 2020
Ruch Światło-Życie podejmuje w październiku dzieło, które polega na „wspólnym” odmawianiu różańca świętego w intencji posługujących w diecezji biskupów, kapłanów, diakonów i kleryków oraz o nowe powołania kapłańskie. Zobacz!

Internetowy Żywy Różaniec 2011

09 IX 2011
Cały Ruch Światło-Życie modli się w intencji kapłanów, powołań oraz za wszystkie wspólnoty parafialne. Zobacz!

Służę, więc jestem!

14 VIII 2022
Relacja z KODA w Lipiu. Zobacz!

Muzyka, która intryguje

11 VIII 2022
Diecezjalna diakonia muzyczna zaprasza na spotkanie w nowym roku formacyjnym. Zobacz!

Internetowy Żywy Różaniec

01 X 2010
Diecezjalna Diakonia Ruchu Światło-Życie w naszej diecezji wychodzi z inicjatywą organizowania Żywego Różańca - przez Internet! Zobacz!

Internetowy Żywy Różaniec 2016

09 IX 2016
Zbliża się miesiąc październik, w którym Ruch Światło-Życie naszej diecezji proponuje wspólne odmawianie różańca świętego. Pragniemy w tej pokornej modlitwie wraz z Maryją modlić się za posługujących w Kościele koszalińsko-kołobrze Zobacz!

Znajdź na naszej stronie

✖   anuluj

Zapisz się na newsletter