Internetowy Żywy Różaniec 2020

Groziłaby nam pustynia,
gdybyśmy nie tworzyli oaz. św. Jan Paweł II

Ruch Światło-Życie podejmuje w październiku dzieło, które polega na „wspólnym” odmawianiu różańca świętego w intencji posługujących w diecezji biskupów, kapłanów, diakonów i kleryków oraz o nowe powołania kapłańskie.

Jedna osoba modli się tylko jedną dziesiątką różańca. W tym celu przygotowaliśmy tabelę, w której na każdy dzień października zostało rozpisanych 20 tajemnic różańcowych. Potrzeba więc 620 serc pragnących złączyć się we wspólnym odmawianiu tej modlitwy

Z Maryją i przez Maryję - to jest najbezpieczniejsza, najpewniejsza i najkrótsza droga do Jezusa!

Jak można zaangażować się w dzieło Internetowego Żywego Różańca?

• wyślij wiadomość na adres: modlitwa@koszalin.oaza.pl, podając swoje imię i nazwisko oraz wybrany przez Ciebie tylko jeden dzień i tajemnicę różańca;

• jeżeli właśnie ten dzień i ta tajemnica będą już "zajęte", zostaną wybrane dla Ciebie "wolny" dzień i tajemnica;

• w ten jeden, konkretny dzień, rozważając wybraną tajemnicę, odmów jedną dziesiątkę różańca we wskazanych wyżej intencjach;

• koniecznie zaproś inne osoby do tej modlitwy.

Tabela Internetowego Żywego Różańca 2020 jest umieszczona tutaj i będzie na bieżąco aktualizowana, w miarę pojawiania się kolejnych zgłoszeń. W ciągu 3 dni każde z nich zostanie potwierdzone przez Diecezjalną Diakonię Modlitwy. Jeśli tak się nie stanie, będzie to oznaczało, że zgłoszenie nie dotarło. Tabela będzie dostępna na naszej stronie internetowej oraz na FB.

Zapraszamy, by także inne osoby zachęcać do włączenia się w tę wspólną modlitwę. Bądźmy apostołami dzieła w swoich rodzinach, we wspólnotach, wśród znajomych - po prostu wszędzie tam, gdzie stawia nas Bóg.

IŻK w poprzednich latach

Może zainteresuje Cię również...

Internetowy Żywy Różaniec 2014

11 IX 2014
Braterskie i gorliwe życie wspólnot budzi pragnienie całkowitego poświęcenia się Bogu oraz ewangelizacji, zwłaszcza jeśli taka żywa wspólnota modli się nieustannie o powołania (Franciszek, Evangelii gaudium, nr 107). Zobacz!

Internetowy Żywy Różaniec

01 IX 2022
Diecezjalna Diakonia Ruchu Światło-Życie w naszej diecezji wychodzi z inicjatywą organizowania Żywego Różańca - przez Internet! Zobacz!

Internetowy Żywy Różaniec 2018

17 IX 2018
Pragniemy z Maryją i przez Maryję w modlitwie różańcowej także w tym roku prosić o potrzebne łaski dla posługujących w Kościele koszalińsko-kołobrzeskim biskupów, kapłanów, diakonów i kleryków, a także błagać o nowe powołania kapłańskie. Zobacz!

Internetowy Żywy Różaniec 2021

15 IX 2021
Jak co roku w październiku nasz diecezjalny Ruch Światło-Życie podejmuje dzieło, które polega na „wspólnym” odmawianiu różańca świętego w intencji posługujących w diecezji biskupów, kapłanów, diakonów i kleryków oraz o nowe powołania kapłańskie. Zobacz!

Oazy wakacyjne 2022

03 IX 2022
Podsumowanie wydarzeń z wakacji 2022. Zobacz!

Internetowy Żywy Różaniec 2011

09 IX 2011
Cały Ruch Światło-Życie modli się w intencji kapłanów, powołań oraz za wszystkie wspólnoty parafialne. Zobacz!

Znajdź na naszej stronie

✖   anuluj

Zapisz się na newsletter