Internetowy Żywy Różaniec 2021

Groziłaby nam pustynia,
gdybyśmy nie tworzyli oaz. św. Jan Paweł II
Jak co roku w październiku nasz diecezjalny Ruch Światło-Życie podejmuje dzieło, które polega na „wspólnym” odmawianiu różańca świętego w intencji posługujących w diecezji biskupów, kapłanów, diakonów i kleryków oraz o nowe powołania kapłańskie.

Jedna osoba modli się tylko jedną dziesiątką różańca.

Z Maryją i przez Maryję - to jest najbezpieczniejsza, najpewniejsza i najkrótsza droga do Jezusa!

Jak można zaangażować się w dzieło Internetowego Żywego Różańca?

• wyślij wiadomość na adres:rozaniec.oaza@gmail.com, podając swoje imię i nazwisko oraz wybrany przez Ciebie tylko jeden dzień i tajemnicę różańca;

• jeżeli właśnie ten dzień i ta tajemnica będą już "zajęte", zostaną wybrane dla Ciebie "wolny" dzień i tajemnica;

• w ten jeden, konkretny dzień, rozważając wybraną tajemnicę, odmów jedną dziesiątkę różańca we wskazanych wyżej intencjach;

• koniecznie zaproś inne osoby do tej modlitwy.

Tabela Internetowego Żywego Różańca 2021 jest umieszczona tutaj i będzie na bieżąco aktualizowana, w miarę pojawiania się kolejnych zgłoszeń. W ciągu 3 dni każde z nich zostanie potwierdzone przez wiadomość zwrotną. Jeśli tak się nie stanie, będzie to oznaczało, że zgłoszenie nie dotarło. Tabela będzie dostępna na naszej stronie internetowej oraz na FB.

Zapraszamy, by także inne osoby zachęcać do włączenia się w tę wspólną modlitwę. Bądźmy apostołami dzieła w swoich rodzinach, we wspólnotach, wśród znajomych - po prostu wszędzie tam, gdzie stawia nas Bóg.

Rozważania różańcowe ks. Franciszka Blachnickiego zamieszamy poniżej. 

Zachęcamy również do zapoznania się ze stroną z rozważaniami.


Co o tym myślisz?

Może zainteresuje Cię również...

Internetowy Żywy Różaniec

01 X 2010
Diecezjalna Diakonia Ruchu Światło-Życie w naszej diecezji wychodzi z inicjatywą organizowania Żywego Różańca - przez Internet! Zobacz!

Internetowy Żywy Różaniec 2012

05 IX 2012
Jedna Tajemnica, to zaledwie kilka minut z 1440, które otrzymujemy od Boga każdego dnia! Nie rozczarowaliśmy się w poprzednich latach. Liczymy zatem i teraz na gorliwość i ewangelizacyjny zapał. Do naszego różańca są zaproszone rów Zobacz!

Internetowy Żywy Różaniec 2015

22 IX 2015
Proszę was bardzo, by nie było takiej niedzieli, Mszy Świętej, różańca, w których nie byłoby modlitwy o powołania. Potrzebny jest nam ten upór modlitwy, bo sytuacja jest już bardzo poważna - te słowa kieruje do nas wszy Zobacz!

Internetowy Żywy Różaniec 2018

17 IX 2018
Pragniemy z Maryją i przez Maryję w modlitwie różańcowej także w tym roku prosić o potrzebne łaski dla posługujących w Kościele koszalińsko-kołobrzeskim biskupów, kapłanów, diakonów i kleryków, a także błagać o nowe powołania kapłańskie. Zobacz!

Internetowy Żywy Różaniec 2014

11 IX 2014
Braterskie i gorliwe życie wspólnot budzi pragnienie całkowitego poświęcenia się Bogu oraz ewangelizacji, zwłaszcza jeśli taka żywa wspólnota modli się nieustannie o powołania (Franciszek, Evangelii gaudium, nr 107). Zobacz!

Internetowy Żywy Różaniec 2020

15 IX 2020
Ruch Światło-Życie podejmuje w październiku dzieło, które polega na „wspólnym” odmawianiu różańca świętego w intencji posługujących w diecezji biskupów, kapłanów, diakonów i kleryków oraz o nowe powołania kapłańskie. Zobacz!

Znajdź na naszej stronie

✖   anuluj

Zapisz się na newsletter