Budujecie razem z nami

Groziłaby nam pustynia,
gdybyśmy nie tworzyli oaz. św. Jan Paweł II

Minął rok podatkowy i po raz pierwszy od założenia Ośrodka Fundacji Światło-Życie w Koszalinie mogliśmy skorzystać z możliwości przyjęcia od Was 1% podatku. Suma jaką uzyskaliśmy w ten sposób, to prawie dwa tysiące złotych (dokładnie 1972,80). Jak na pierwsze kroki naszego Ośrodka to spora kwota!

Planujemy wykorzystać te środki na oazy zimowe. Wyrażamy naszą wdzięczność wszystkim, którym zależało na wsparciu projektów Ruchu Światło-Życie w naszej diecezji. Cieszymy się, że mamy Przyjaciół, którzy widzą sens wspierania naszej działalności. Widać to także w darowiznach, które bardzo konkretnie przełożyły się na nasz nowy serwis.

Pieniądze to przyziemna sprawa, ale często o nią rozbija się wiele inicjatyw. My jednak nie widzimy ich jedynie w kategoriach wysokości kwot. Bardziej odczytujemy to jako gest życzliwości, zaangażowania i poczucia "wspólnej sprawy". Jest to dla nas także przejaw Opatrzności. Jeszcze raz zatem wyrażamy naszą radość, nadal polecając się Waszej trosce.

W razie pytań można kontaktować się z kierownikiem Ośrodka ks. Zbigniewem Woźniakiem, moderatorem diecezjalnym Ruchu Światło-Życie.

Jak wpłacić 1% podatku na nasz Ośrodek?
Inne darowizny
Strona Ośrodka Fundacji

Może zainteresuje Cię również...

Jak pomóc?

Jak można wesprzeć Fundację Światło-Życie i Ruch oazowy w naszej diecezji? Zobacz!

Fundacja Światło-Życie

Czym jest Fundacja Światło-Życie? Jak ją wspierać? Jak przekazać 1% podatku? Zobacz!

1% podatku na Fundację

14 XII 2021
Jak można przez 1% wesprzeć Fundację Światło-Życie i Ruch oazowy w naszej diecezji? Zobacz!

Darowizny

Jak można przekazać darowizny na cele statutowe naszej Fundacji. Zobacz!

Statut Fundacji

Jakie są cele działania naszej Fundacji i w jaki sposób one się realizują? Prezentujemy statut Fundacji Światło-Życie. Zobacz!

LG na Triduum Paschalne

30 IV 2011
Pliki audio nagrane we współpracy z klerykami i Dobrymi Mediami podczas Triduum Paschalnego w koszalińskiej katedrze (2011). Zobacz!

Znajdź na naszej stronie

✖   anuluj

Zapisz się na newsletter