Diecezjalna Diakonia Liturgiczna zaprasza

Groziłaby nam pustynia,
gdybyśmy nie tworzyli oaz. św. Jan Paweł II
Liturgia - szczególnie eucharystyczna jest uprzywilejowanym miejscem spotkania z Chrystusem w Duchu Świętym, znakiem objawiającym i urzeczywistniającym tajemnicę Kościoła - wspólnoty oraz źródłem i szczytem jego życia; dlatego chcę zawsze jak najpełniej w niej uczestniczyć, a moim zaszczytem i radością jest służba w zgromadzeniu liturgicznym według wszelkich zaleceń soborowej odnowy liturgii. VII Drogowskaz Nowego Człowieka

Kochasz liturgię? Pragniesz, by była poprawnie rozumiana i pięknie celebrowana? Ta informacja jest dla Ciebie!

Diecezjalna Diakonia Liturgiczna zaprasza wszystkich, którzy pragną służyć Ruchowi Światło-Życie jako animatorzy liturgiczni, do włączenia się w przygotowanie XXIV Diecezjalnej Pielgrzymki Ruchu.

Zapraszamy młodzież po Oazie Nowego Życia stopnia podstawowego oraz członków Domowego Kościoła chętnych do formacji w Diakonii Liturgicznej na rekolekcje przygotowujące do posługi podczas Pielgrzymki Ruchu. Rekolekcje odbędą się od 10 do 11 listopada br. w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Koszalinie. Koszt rekolekcji to 10 zł (plus koszt udziału w Pielgrzymce).

Zgłoszenia przyjmowane są przez Moderatora Diecezjalnej Diakonii Liturgicznej ks. Piotra Pękula  pod adresem mailowym: piotrpekul@wp.pl lub telefonicznie: 601 860 800 do niedzieli 5 listopada.

Może zainteresuje Cię również...

Centralna Oaza Matka

11 IV 2024
Zapraszamy 17-20 maja do Krościenka! Zobacz!

II spotkanie Diakonii Oaz Rekolekcyjnych DK Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej

20 V 2024
W dniu 18 maja 2024 r. odbyło się drugie spotkanie DOR DK Zobacz!

Triduum Paschalne w formie rekolekcji

08 IV 2024
Tym razem młodzi przeżyli Triduum Paschalne w formie rekolekcji w Koszalinie Zobacz!

Powołani do misji - konkretne wezwanie

03 V 2024
Niedługo rozpocznie się kolejny rok formacyjny pod hasłem "Powołani do misji". Wśród naszych oazowiczów jest rodzina, która to wezwanie wciela w życie. Zobacz!

Znajdź na naszej stronie

✖   anuluj

Zapisz się na newsletter