Diecezjalna Szkoła Psałterzystów

Groziłaby nam pustynia,
gdybyśmy nie tworzyli oaz. św. Jan Paweł II

W dniach 23-25 listopada 2012 roku zapraszamy na kolejną edycję Diecezjalnej Szkoły Psałterzystów, która jest prowadzona przez Diakonię Muzyczną Ruchu Światło-Życie i ma formę dni skupienia połączonych z warsztatami muzyczno-liturgicznymi.

Diecezjalna Szkoły Psałterzystów jest adresowana do osób wykonujących psalmy podczas liturgii w parafiach. Osoby te muszą być przynajmniej uczniami kl. I gimnazjum. Do udziału zachęcamy gorąco również dorosłych. Formacja psałterzystów w naszej diecezji obejmuje trzy weekendowe spotkania w roku szkolnym. Uczestnicy mogą włączyć się w nią na dowolnym etapie i kontynuować formację tak, aby zaliczyć materiał przewidziany w programie.

Listopadowe zajęcia będą dotyczyły psalmów na Adwent i Boże Narodzenie. Przyjazd do godziny 16:00 w piątek, a wyjazd po godz. 14:00 w niedzielę. Zgłoszenia przyjmuje do 17 listopada br. s. Monika Grabek, drogą elektroniczną: mgrabek@koszalin.oaza.pl lub telefonicznie: 608 693 143. Koszt pierwszej sesji wynosi 90 zł.

Może zainteresuje Cię również...

Kalendarz adwentowy 2022

25 XI 2022
Kalendarz adwentowy na rok 2022. Zapraszamy do codziennego trudu walki o piękne przygotowanie do Świąt Bożego Narodzenia. Zobacz!

Śpiewająco o śpiewniku

21 VI 2022
Nowe wydanie diecezjanego śpiewnika oazowego - SILOE Zobacz!

Diakonia Formacji Diakonii

Posługa Diakonii Formacji Diakonii nakierowana jest na dwa główne cele: właściwe przygotowanie kandydatów na animatorów oraz na pomoc w formacji osobistej animatorów już pobłogosławionych. Zobacz!

Bal Andrzejkowy DK Rejonu Piła-Trzcianka

28 XI 2022
W dniu 19 listopada 2022 w Zajeździe Korona w Wałczu odbył się Bal Andrzejkowy Rejonu Piła-Trzcianka. Zobacz!

Muzyka, która intryguje

11 VIII 2022
Diecezjalna diakonia muzyczna zaprasza na spotkanie w nowym roku formacyjnym. Zobacz!

Muzyczne przygotowania

22 X 2022
Diecezjalna Diakonia Muzyczna przygotowuje się w Szczecinku do Pielgrzymki Ruchu. Zobacz!

Znajdź na naszej stronie

✖   anuluj

Zapisz się na newsletter