Domowy Kościół na Pielgrzymce

Groziłaby nam pustynia,
gdybyśmy nie tworzyli oaz. św. Jan Paweł II

Dzisiejszy odcinek "Barki" po części poświęcony jest ostatniej Diecezjalnej Pielgrzymce Ruchu. Kilka wywiadów udzieliły programowi małżeństwa z Domowego Kościoła. Małżonkowie mówią o samym Ruchu, jak i o przeżywania więzi małżeńskiej na drodze Domowego Kościoła.

Zapraszamy do oglądania. Relacje video z Pielgrzymki znajdują się również na stronie Telewizji Internetowej Dobre Media. Jest tam kilka plików.

Może zainteresuje Cię również...

„Po owocach poznaje się dzieło”

27 IX 2014
W dniach od 12 do 14 września 2014 roku w Wyższym Seminarium Duchownym w Łomży odbyło się podsumowanie roku pracy Domowego Kościoła - gałęzi rodzinnej Ruchu Światło-Życie, na którym spotkały się pary odpowiedzialne za Domowy Kościół w Polsce i za granicą. Zobacz!

Nowa para krajowa Domowego Kościoła...

11 I 2015
Podczas ogólnopolskiego spotkania opłatkowego w Zduńskiej Woli została wybrana nowa para krajowa Domowego Kościoła - Katarzyna i Paweł Maciejewscy z archidiecezji poznańskiej, którzy dotychczas pełnili posługę pary filialnej poznańskiej. Zobacz!

Jak dobrze prowadzić rekolekcje?

13 XI 2014
W dniach od 6 do 11 listopada 2014 roku w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Koszalinie odbyła się Oaza Rekolekcyjna Diakonii Rekolekcji II stopnia dla członków Domowego Kościoła, którzy przeżyli już formację podstawową i pragną posługiwać. Zobacz!

Ks. Piotr Wieteska Moderatorem Diec. DK

19 X 2017
Decyzją biskupa Edwarda Dajczaka ks. Piotr Wieteska został Moderatorem Diecezjalnym Domowego Kościoła - gałęzi rodzinnej Ruchu Światło-Życie. W Ruchu pełnił posługę moderatora parafialnego oraz moderatora kręgów. Zobacz!

Domowy Kościół

Domowy Kościół to gałąź rodzinna Ruchu Światło-Życie. Zobacz!

Rajskie klimaty

15 IX 2011
Podsumowanie pracy rocznej Domowego Kościoła w Paradyżu. Zobacz!

Znajdź na naszej stronie

✖   anuluj

Zapisz się na newsletter