Doświadczenie Bożej miłości

Groziłaby nam pustynia,
gdybyśmy nie tworzyli oaz. św. Jan Paweł II

Niech będzie Bóg uwielbiony w rekolekcjach ewangelizacyjnych dla rodzin, które odbyły się w dniach od 17 do 19 października 2014 roku w Centrum Charytatywno-Społecznym Caritas Ordynariatu Polowego w Lędowie koło Ustki.

Rekolekcje przeżywało dziesięć wspaniałych małżeństw, dwanaścioro równie wspaniałych dzieci, trzy nieocenione opiekunki, trzy pary animatorskie i ks. Tomasz Tomaszewski. Piszemy "przeżywało", ponieważ wszyscy doświadczaliśmy ogromnego daru Bożej miłości, która wlewała się w nasze serca.

Pan dał nam urokliwe miejsce w ośrodku Caritas, rozpieszczał nas pogodą i pysznym jedzeniem. Czas ten był pełen świadectw działania Boga, który od samego początku zaskakiwał nas swoim pokojem i radością. Był czas na modlitwę, na adorację i spacer nad morzem. Nasze spotkania na konferencjach i w kręgach oraz zamyślenia nad słowem Bożym pokazywały, jak wielkie bogactwo posiada wewnątrz swojego serca każdy z małżonków, którzy przyjechali przeżywać te rekolekcje.

Dziękujemy Bogu za dar wspólnoty, która zawiązała się bardzo szybko i aż szkoda, że tak szybko trzeba było wracać do domu. Jesteśmy przekonani, że Duch Święty w każdym z nas działał z mocą, i prosimy Pana naszego Jezusa Chrystusa, aby owoce tych rekolekcji umacniały naszą więź z Bogiem oraz były kolejnym lub pierwszym krokiem na drodze naszej formacji we wspólnocie Domowego Kościoła.

Dziękujemy za dar służby:

Violetta i Mirosław Latkowscy
para prowadząca

Może zainteresuje Cię również...

Bezalkoholowy Bal DK - Rejonu Szczecinek

17 II 2024
W sobotę 10 lutego w Szczecinku odbył się Bal bezalkoholowy zorganizowany przez DK - Rejonu Szczecinek Zobacz!

Rekolekcje zimowe 16-18.02.2024

18 II 2024
Bóg, wspólnota, modlitwa Zobacz!

Pierwsze Spotkanie Diakonii Oaz Rekolekcyjnych DK

05 II 2024
W dniu 3 lutego 2024 r. w Szczecinku w parafii św. Krzysztofa odbyło się pierwsze spotkanie DOR DK Zobacz!

Świąteczne Kolędowanie Rejonu Szczecineckiego DK

18 I 2024
Tradycją DK z rejonu szczecineckiego jest świąteczne kolędowanie. Zobacz!

Wspólne kolędowanie DK w Pile

14 I 2024
W niedzielę 14 stycznia 2024r. rodziny DK z parafii Wspomożenia Wiernych w Pile spotkały się na wspólnym kolędowaniu. Zobacz!

Święto Ofiarowania Pańskiego

02 II 2024
Wszystkiego najlepszego Tym, którzy ofiarowują nam siebie! Zobacz!

Znajdź na naszej stronie

✖   anuluj

Zapisz się na newsletter