Jak pomóc?

Groziłaby nam pustynia,
gdybyśmy nie tworzyli oaz. św. Jan Paweł II

Ośrodek Fundacji "Światło-Życie" ma status Organizacji Pożytku Publicznego (OPP). Jako partner społeczny nie tylko wspieramy osoby i inicjatywy, ale również sami korzystamy z pomocy, bez której dzieła Fundacji byłyby niemożliwe. Bardzo dziękujemy naszym Darczyńcom (zarówno osobom indywidualnym, jak firmom i instytucjom), wspierającym nas materialnie, merytorycznie, pomagającym nam w promocji i wszystkim, którzy angażują się w wolontariat.

Szczegóły możliwości pomocy znajdują się głębiej w zakładkach. Poniżej podajemy podstawowe dane potrzebne Darczyńcom:

Może zainteresuje Cię również...

Statut Fundacji

Jakie są cele działania naszej Fundacji i w jaki sposób one się realizują? Prezentujemy statut Fundacji Światło-Życie. Zobacz!

Fundacja Światło-Życie

Czym jest Fundacja Światło-Życie? Jak ją wspierać? Jak przekazać 1% podatku? Zobacz!

Zmiana w Fundacji Światło-Życie

18 III 2015
Zarząd Fundacji Światło-Życie, uchwałą z dnia 17 marca 2015 roku, powołał na kierownika Ośrodka Fundacji Światło-Życie w Koszalinie ks. Remigiusza Szauera, który w naszej diecezji pełni posługę moderatora diakonii ewangelizacji. Zobacz!

LG na Triduum Paschalne

30 IV 2011
Pliki audio nagrane we współpracy z klerykami i Dobrymi Mediami podczas Triduum Paschalnego w koszalińskiej katedrze (2011). Zobacz!

Oazy wakacyjne 2022

04 III 2022
Jak najlepiej odpocząć? Połączyć oddech dla ciała z oddechem dla duszy! Dlatego jak co roku zapraszamy dzieci i młodzież na rekolekcje w wakacje! Zobacz!

Zakończenie roku formacyjnego

26 VI 2022
W dniu 26 czerwca 2022 r. Domowy Kościół Rejonu Wałcz-Jastrowie zakończył kolejny rok formacyjny. Zobacz!

Znajdź na naszej stronie

✖   anuluj

Zapisz się na newsletter