Listopad w DDE

Groziłaby nam pustynia,
gdybyśmy nie tworzyli oaz. św. Jan Paweł II

Listopad to intensywny czas działania Diecezjalnej Diakonii Ewangelizacji. Najpierw udało nam się spotkać (w końcu na żywo) 10 listopada w koszalińskim CEF-ie, by wspólnie przeżyć Liturgię Godzin, podzielić się życiem i przygotować XXVIII Pielgrzymkę Ruchu naszej diecezji.

Pragnę służyć!

To słowa, które podczas pielgrzymki wypowiedzieli nowi członkowie naszej diakonii: Jakub, Maria, Wiktoria, Maciej i Adrianna.

Podczas pielgrzymki nasza DDE pomogła w zawiązaniu wspólnoty, przygotowała spotkania w grupach i służyła jak tylko mogła, by wszyscy uczestnicy pielgrzymki mogli w spokoju spotkać się z Bogiem i innymi oazowiczami.

- - -

13 listopada ks. Krzysztof wraz z Wiktorią i Maciejem realizując charyzmat diakonii głosili Jezusa w parafii Biesiekierz. Świadectwu spotkania żywego Boga, który rozświetla życie towarzyszyło również słowo o naszym Ruchu.

Co o tym myślisz?

Może zainteresuje Cię również...

Diecezjalne Spotkanie Młodych w Skrzatuszu!

27 IX 2023
Dlaczego jednego dnia w roku, w niewielkiej wsi na południu naszej diecezji populacja młodych wzrasta prawie pięciokrotnie? Odpowiedź może być tylko jedna- Diecezjalne Spotkanie Młodych! Zobacz!

Zaproszenie

20 IX 2023
Propozycja z Carlsbergu Zobacz!

Przekazanie posługi pary diecezjalnej

21 IX 2023
W dniu 9 września nasz Ruch świętował w Częstochowie jubileusz 50-lecia Domowego Kościoła Zobacz!

16 września 2023 roku odeszła do Pana ś.p. Grażyna Wilczyńska

19 IX 2023
16 września 2023 roku odeszła do Pana ś.p. Grażyna Wilczyńska – członkini Instytutu Niepokalanej Matki Kościoła Zobacz!

Uwaga konkurs!

11 VI 2023
Rozpoczynając przygotowania do obchodów 50-lecia Ruchu Światło-Życie w naszej diecezji, ogłaszamy konkurs na logo jubileuszu! Zobacz!

Znajdź na naszej stronie

✖   anuluj

Zapisz się na newsletter