Listopad w DDE

Groziłaby nam pustynia,
gdybyśmy nie tworzyli oaz. św. Jan Paweł II

Listopad to intensywny czas działania Diecezjalnej Diakonii Ewangelizacji. Najpierw udało nam się spotkać (w końcu na żywo) 10 listopada w koszalińskim CEF-ie, by wspólnie przeżyć Liturgię Godzin, podzielić się życiem i przygotować XXVIII Pielgrzymkę Ruchu naszej diecezji.

Pragnę służyć!

To słowa, które podczas pielgrzymki wypowiedzieli nowi członkowie naszej diakonii: Jakub, Maria, Wiktoria, Maciej i Adrianna.

Podczas pielgrzymki nasza DDE pomogła w zawiązaniu wspólnoty, przygotowała spotkania w grupach i służyła jak tylko mogła, by wszyscy uczestnicy pielgrzymki mogli w spokoju spotkać się z Bogiem i innymi oazowiczami.

- - -

13 listopada ks. Krzysztof wraz z Wiktorią i Maciejem realizując charyzmat diakonii głosili Jezusa w parafii Biesiekierz. Świadectwu spotkania żywego Boga, który rozświetla życie towarzyszyło również słowo o naszym Ruchu.

Co o tym myślisz?

Może zainteresuje Cię również...

Diecezjalna Pielgrzymka po raz 28

11 XI 2022
XXVIII Pielgrzymka Ruchu Światło-Życie diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej odbyła się w koszalińskim seminarium 11 listopada 2022r. Zobacz!

Bal Andrzejkowy DK Rejonu Piła-Trzcianka

28 XI 2022
W dniu 19 listopada 2022 w Zajeździe Korona w Wałczu odbył się Bal Andrzejkowy Rejonu Piła-Trzcianka. Zobacz!

Kalendarz adwentowy 2022

25 XI 2022
Kalendarz adwentowy na rok 2022. Zapraszamy do codziennego trudu walki o piękne przygotowanie do Świąt Bożego Narodzenia. Zobacz!

Diakonia Formacji Diakonii

Posługa Diakonii Formacji Diakonii nakierowana jest na dwa główne cele: właściwe przygotowanie kandydatów na animatorów oraz na pomoc w formacji osobistej animatorów już pobłogosławionych. Zobacz!

Kapłańskie zatrzymanie

24 XI 2022
W dniach 21-24.11 Unia Kapłanów Chrystusa Sługi zaprosiła kapłanów na doroczne rekolekcje. Zobacz!

Znajdź na naszej stronie

✖   anuluj

Zapisz się na newsletter