Msza z modlitwą o beatyfikację

Groziłaby nam pustynia,
gdybyśmy nie tworzyli oaz. św. Jan Paweł II

W tym roku mija 25 lat od śmierci sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego. Z tej okazji w najbliższy poniedziałek, 27 lutego o godz. 18:00 w koszalińskiej katedrze zostanie odprawiona Msza Święta w intencji beatyfikacji założyciela Ruchu Światło-Życie.

Bardzo gorąco zapraszamy na nią członków ruchu oazowego poszczególnych gałęzi, a także tych wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób zetknęli się z życiem i dziełem ks. Blachnickiego. Niech będzie to wyraz wdzięczności za dar jego życia, które przyniosło tyle dobrych owoców. Niech będzie to również nasz znak jedności w modlitwie.

Świadectwa o ks. Blachnickim
Krótki biogram

Może zainteresuje Cię również...

Testament ks. Franciszka Blachnickiego

Zamieszczamy Testament ks. Franciszka Blachnickiego z roku 1986 Zobacz!

W rocznicę śmierci

14 II 2022
27 lutego 1987 roku zmarł Założyciel Ruchu Światło-Życie Czcigodny Sługa Boży ks. Franciszek Blachnicki. Dziękując za Jego życie, pragniemy, aby został włączony do grona beatyfikowanych, dlatego w naszej diecezji odbędą się Eucharystie w tej intencji. Zobacz!

On się w tym wyżywał

07 VIII 2012
Zapraszamy do wysłuchania świadectwa kardynała nominata Ignacego Jeża o ks. Franciszku Blachnickim. Dzięki współpracy z Radiem Plus możemy w naszym serwisie odsłuchać dwóch fragmentów ostatniego wywiadu naszego biskupa diecezjalneg Zobacz!

Oazy wakacyjne 2022

03 IX 2022
Podsumowanie wydarzeń z wakacji 2022. Zobacz!

W rocznicę śmierci

26 II 2019
27 lutego 2019 roku mijają 32 lata od śmierci Założyciela Ruchu Światło-Życie, Czcigodnego Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego. Zobacz!

Upili się młodym winem

05 XII 2013
W pierwszej kolejności książkę powinny przeczytać osoby, które zwątpiły w działanie Ducha Świętego; którym doświadczenie mocy Ducha miesza się z psychologizmem i czymś tam jeszcze; które nie za bardzo wierzą, że takie rzeczy w XXI wieku są możliwe. Zobacz!

Znajdź na naszej stronie

✖   anuluj

Zapisz się na newsletter