Oaza ewangelizacyjna DK

Groziłaby nam pustynia,
gdybyśmy nie tworzyli oaz. św. Jan Paweł II

Rekolekcje ewangelizacyjne Domowego Kościoła w Ostrowie k. Karwii w dniach 3-12.07.2011r. Prowadzącymi rekolekcje byli ks. Andrzej Pawłowski oraz Agnieszka i Radosław Orłowscy.

Może zainteresuje Cię również...

Domowy Kościół

Domowy Kościół (DK) jest małżeńsko-rodzinnym ruchem świeckich w Kościele, działającym w ramach Ruchu Światło-Życie. Zobacz!

Służę, więc jestem!

14 VIII 2022
Relacja z KODA w Lipiu. Zobacz!

„Po owocach poznaje się dzieło”

27 IX 2014
W dniach od 12 do 14 września 2014 roku w Wyższym Seminarium Duchownym w Łomży odbyło się podsumowanie roku pracy Domowego Kościoła - gałęzi rodzinnej Ruchu Światło-Życie, na którym spotkały się pary odpowiedzialne za Domowy Kościół w Polsce i za granicą. Zobacz!

123. List do wspólnot rodzinnych

18 IX 2011
Program formacji oraz zadanie Domowego Kościoła na najbliższy rok. Zobacz!

Domowy Kościół po amerykańsku

02 II 2012
Pod koniec ubiegłego roku odbyły się w Luizjanie rekolekcje ewangelizacyjne dla Amerykanów. W sumie uczestniczyło w nich piętnaście amerykańskich małżeństw, które prawdopodobnie stworzą trzy kręgi Domowego Kościoła. Wszyscy uczestnicy rek Zobacz!

Dwóch w jednym

04 XII 2014
Z dniem 1 grudnia 2014 roku biskup koszalińsko-kołobrzeski Edward Dajczak mianował ks. Tomasza Tomaszewskiego moderatorem diecezjalnym Domowego Kościoła. Będzie on łączył tę posługę z posługą moderatora diecezjalnego Ruchu Światło-Życie. Zobacz!

Znajdź na naszej stronie

✖   anuluj

Zapisz się na newsletter