Oaza podczas Triduum Paschalnego

Groziłaby nam pustynia,
gdybyśmy nie tworzyli oaz. św. Jan Paweł II

Jak co roku zapraszamy na oazę rekolekcyjną podczas Triduum Paschalnego, która odbędzie się w Wyższym Seminarium Duchownym w Koszalinie. Uczestniczyć w niej mogą osoby po ONŻ II stopnia (w ubiegłym roku lub wcześniej), zarówno młodzież jak i Domowy Kościół. Jest to programowe dopełnienie rekolekcji wakacyjnych.

Dobrze mieć ciepłe ubranie, bo w katedrze może być chłodno. Nie przywozimy śpiworów. Wziąć coś do notowania konferencji. Spotykamy się w katedrze koszalińskiej na Mszy Krzyżma o godz. 9.00. Ta wyjątkowa Eucharystia z poświęceniem olejów do sprawowania sakramentów, nie celebrowana w innych parafiach, jest pierwszym punktem rekolekcji. Następnie razem udamy się do seminarium duchownego. Katechezy i celebracje będą miały miejsce właśnie tam; liturgie pod przewodnictwem księży biskupów - w katedrze. W rekolekcjach tych tradycyjnie weźmie udział także pierwszy rocznik kleryków naszego seminarium.

Koszt 70 zł od osoby. Opłata na miejscu. Zgłoszenia przyjmujemy jeszcze do 3 kwietnia. Prosimy je kierować do Centrum Ruchu Światło-Życie w Koszalinie: tel. 94 340 98 69 lub 600 604 137 albo przez formularz poniżej, wybierając adresata: Centrum Ruchu Światło-Życie - recepcja.

Może zainteresuje Cię również...

Wielkanoc 2022

16 IV 2022
Życzenia od ks. moderatora i pary diecezjalnej z okazji Świąt Wielkanocy 2022. Zobacz!

Oazy wakacyjne 2022

04 III 2022
Jak najlepiej odpocząć? Połączyć oddech dla ciała z oddechem dla duszy! Dlatego jak co roku zapraszamy dzieci i młodzież na rekolekcje w wakacje! Zobacz!

Triduum Paschalne w formie rekolekcji

15 III 2019
W drugim roku formacji deuterokatechumenalnej w Ruchu Światło-Życie, czyli po Oazie Nowego Życia stopnia II (ONŻ II°), należy przeżyć Triduum Paschalne w formie rekolekcji. Dotyczy to zarówno młodzieży, jak i małżeństw z Domowego Kościoła. Zobacz!

Słowo od Moderatora

09 IV 2020
Życzenia Moderatora Diecezjalnego na czas Triduum Paschalnego. Zobacz!

LG na Triduum Paschalne

30 IV 2011
Pliki audio nagrane we współpracy z klerykami i Dobrymi Mediami podczas Triduum Paschalnego w koszalińskiej katedrze (2011). Zobacz!

Triduum Paschalne w formie rekolekcji

14 III 2017
W drugim roku formacji deuterokatechumenalnej w Ruchu Światło-Życie, czyli po Oazie Nowego Życia stopnia II (ONŻ II°), powinno się przeżyć Triduum Paschalne w formie rekolekcji. Dotyczy to zarówno młodzieży jak i małżeństw z Domowego Kościoł Zobacz!

Znajdź na naszej stronie

✖   anuluj

Zapisz się na newsletter