Oaza Rekolekcyjna Diakonii

Groziłaby nam pustynia,
gdybyśmy nie tworzyli oaz. św. Jan Paweł II

Zapraszamy na Oazę Rekolekcyjną Diakonii w dniach 27-31 grudnia 2021 r. do Centrum Edukacyjno-Fromacyjnego w Koszalinie.

Zadaniem ORD jest ukazanie uczestnikom całościowej wizji i syntezy Ruchu Światło-Życie w celu wezwania ich do świadomej akceptacji programu Ruchu i oddania się w nim na służbę, stosownie do swoich możliwości.ks. Franciszek Blachnicki

Kolejnym etapem po ukończeniu formacji podstawowej w Ruchu Światło-Życie jest odbycie rekolekcji ORD. Zapraszamy do Centrum Edukacyjno-Formacyjnego w Koszalinie (ul. Seminaryjna 2a) od 27 do 31 grudnia. Przyjazd w poniedziałek (27.12) do godz. 15.00

Koszt rekolekcji:
300 zł
dzieci od 3. do 12. r.ż. - 150 zł
poniżej 3. r.ż. - bezpłatnie

Zgłoszenia prosimy kierować poprzez formularz zgłoszeniowy do 15 grudnia. Zgłoszenie zostanie potwierdzone w mailu zwrotnym.

Rekolekcje mają za zadanie osobom po formacji ukazać swoje miejsce posługiwania w Kościele i podjąć decyzję o konkretnym zaangażowaniu. Pozwalają też jakby „z lotu ptaka” zobaczyć przeżytą do tej pory formację, sens poszczególnych elementów, czasem dostrzec jej braki i możliwość jej uzupełnienia. Są również okazja do odnowienia w sobie pierwotnej oazowej gorliwości (ks. F. Blachnicki). 

Może zainteresuje Cię również...

II spotkanie Diakonii Oaz Rekolekcyjnych DK Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej

20 V 2024
W dniu 18 maja 2024 r. odbyło się drugie spotkanie DOR DK Zobacz!

Centralna Oaza Matka

11 IV 2024
Zapraszamy 17-20 maja do Krościenka! Zobacz!

Triduum Paschalne w formie rekolekcji

08 IV 2024
Tym razem młodzi przeżyli Triduum Paschalne w formie rekolekcji w Koszalinie Zobacz!

Powołani do misji - konkretne wezwanie

03 V 2024
Niedługo rozpocznie się kolejny rok formacyjny pod hasłem "Powołani do misji". Wśród naszych oazowiczów jest rodzina, która to wezwanie wciela w życie. Zobacz!

Znajdź na naszej stronie

✖   anuluj

Zapisz się na newsletter