Oaza wiosenna 2022

Groziłaby nam pustynia,
gdybyśmy nie tworzyli oaz. św. Jan Paweł II

Pierwsza Oaza wiosenna

W dniach 29.04-01.05 w Koszalnie pierwszy raz w naszej diecezji odbyła się Oaza wiosenna. Uczestniczyli w niej uczniowie klas III-V, VI-VIII szkół podstawowych oraz uczniowie szkół ponadpodstawowych. 

Podczas oazy uczestnicy brali udział w spotkaniach w małych grupach prowadzonych przez animatora, na których dzielili się Słowem. W sobotę i niedzielę uczestniczyli w Eucharystii, która jest szczytem chrześcijańskiego życia. Każdy kto potrzebował, miał możliwość wyspowiadania się podczas czuwania na Adoracji. Nie zabrakło również czasu na rekreację. Chętni mogli wybrać się do aquaparku lub do papugarium nieopodal domu rekolekcyjnego. Tradycją już stały się wspólne tańce przed ośrodkiem. Belgijka, polonez, skrzypek, hiszpański tunak czy taniec pingwina nie powinny być już obce żadnemu uczestnikowi oaz wiosennych.

Po 3 bardzo intensywnych dniach każdy rozjechał się do swojego domu z uśmiechem na ustach.

Do zobaczenia na rekolekcjach wakacyjnych!

Co o tym myślisz?

Może zainteresuje Cię również...

Internetowy Żywy Różaniec

01 X 2010
Diecezjalna Diakonia Ruchu Światło-Życie w naszej diecezji wychodzi z inicjatywą organizowania Żywego Różańca - przez Internet! Zobacz!

LG na Triduum Paschalne

30 IV 2011
Pliki audio nagrane we współpracy z klerykami i Dobrymi Mediami podczas Triduum Paschalnego w koszalińskiej katedrze (2011). Zobacz!

Muzyka, która intryguje

11 VIII 2022
Diecezjalna diakonia muzyczna zaprasza na spotkanie w nowym roku formacyjnym. Zobacz!

Służę, więc jestem!

14 VIII 2022
Relacja z KODA w Lipiu. Zobacz!

Znajdź na naszej stronie

✖   anuluj

Zapisz się na newsletter