Oazy wakacyjne 2018

Groziłaby nam pustynia,
gdybyśmy nie tworzyli oaz. św. Jan Paweł II

Czas wakacji już niestety już minął, tak samo jak czas rekolekcji. Nasza Ruch diecezjalny zorganizował w tym roku dziesięć tur rekolekcji wakacyjnych: 7 z gałęzi dziecięcej i młodzieżowej oraz 3 z gałęzi rodzinnej Ruchu.

Od  22 do 28 czerwca i od 28 czerwca do 4 lipca w Połczynie- Zdroju odbyły się Oazy Dzieci Boży . Z Egiptu w Lipiu od 26 czerwca do 12 lipca wychodził II stopień Oazy Nowego Życia. Oaza Nowego Życia stopnia podstawowego (w Lekowie) i pierwszego (w Bornem Sulinowie) odbyły się od 13 do 29 lipca. Poza granicami naszej diecezji, bo aż w Rabce Zdroju Oazę Nowej Drogi przeżywała młodzież od 14 lipca do 2 sierpnia. W sierpniu ostatnie rekolekcje z gałęzi dzieci i młodzieży odbyły się w Kołobrzegu-Podczelu- Oaza Dzieci Bożych III˚. Domowy Kościół przeżywał Oazę Rodzin I˚ w Pyzówce od 3 do 19 sierpnia, zaś Oazę Rodzin II˚ w Rokitnie. Dodatkowo pod koniec sierpnia w Ostrowcu koło Wałcza odbył się Oaza Rekolekcyjna Animatorów Rodzin II˚.

Dla wszystkich był to niezapomniany czas działania łaski Bożej. Dziękujemy za Wasze uczestnictwo, a moderatorom i animatorom za posługę. Zapraszamy do obejrzenia galerii!

Może zainteresuje Cię również...

DWDD w Luboniu

18 III 2024
Zobacz!

Rejonowy Dzień Wspólnoty DK rejonu Piła-Trzcianka

10 III 2024
Rejonowy Dzień Wspólnoty Rejonu Piła-Trzcianka DK Zobacz!

Centralna Oaza Matka

11 IV 2024
Zapraszamy 17-20 maja do Krościenka! Zobacz!

Triduum Paschalne w formie rekolekcji

08 IV 2024
Tym razem młodzi przeżyli Triduum Paschalne w formie rekolekcji w Koszalinie Zobacz!

Znajdź na naszej stronie

✖   anuluj

Zapisz się na newsletter