Październikowy rozRUCH

Groziłaby nam pustynia,
gdybyśmy nie tworzyli oaz. św. Jan Paweł II

Rekolekcje na rozruch 

Pierwszy wyjazd rekolekcyjny w nowym roku szkolnym już za nami! Rekolekcje na rozRuch odbyły się w terminie 13-15.10.2023 w koszalińskim CEFie. Uczestników, podzielonych na poszczególne stopnie, wspierali (najmłodszych): ksiądz Krzysztof Szumilas, moderatorka Gabrysia oraz an. Alina, an. Alicja, an. Ada, an. Zuzia i an. Marcin; (średnich) ksiądz Bartek Łepek, moderatorka Kasia oraz an. Judyta, an. Hubert, an. Maria i an. Julia; (najstarszych) ksiądz Sebastian Kapuściński, moderatorka Zuzia oraz an. Hubert, an. Olek, an. Wiktoria i an. Alicja. 

Najmłodsze dzieci z klas 3-5 szkoły podstawowej rozmawiali o temacie "Człowiek człowiekowi bratem", który mówi o dobroci i godnym traktowaniu bliźnich . Oazowicze z klas 6 - 8 spotkali się pod hasłem "Manna z Nieba", które miało na celu przybliżyć im sens wiary i adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Najstarsi uczestnicy ze szkoły ponadpodstawowej swoje rozważania skupili na zdaniu "W imię Ducha", które opisuje ich głębsze poznanie postaci Ducha Świętego. Oprócz ciekawych treści oazowicz odwiedzili Diecezjalne Seminarium Duchowne, Dom Miłosierdzia jak i wspólnotę Cenacolo. Oprócz tego wzięli udział w podchodach, wędrówkach, a przy tym integrowali się i wspólnie bawili. Jeżeli sami chcecie sprawdzić jak jest na rekolekcjach śledźcie informacje na naszej stronie internetowej lub w social mediach!

Mówili o nas w Gościu Niedzielnym: https://koszalin.gosc.pl/doc/8533827.Ja-z-tego-nie-zartuje 

Co o tym myślisz?

Może zainteresuje Cię również...

Rekolekcje zimowe 16-18.02.2024

18 II 2024
Bóg, wspólnota, modlitwa Zobacz!

Powołani do misji - konkretne wezwanie

03 V 2024
Niedługo rozpocznie się kolejny rok formacyjny pod hasłem "Powołani do misji". Wśród naszych oazowiczów jest rodzina, która to wezwanie wciela w życie. Zobacz!

Centralna Oaza Matka

11 IV 2024
Zapraszamy 17-20 maja do Krościenka! Zobacz!

Triduum Paschalne w formie rekolekcji

08 IV 2024
Tym razem młodzi przeżyli Triduum Paschalne w formie rekolekcji w Koszalinie Zobacz!

II spotkanie Diakonii Oaz Rekolekcyjnych DK Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej

20 V 2024
W dniu 18 maja 2024 r. odbyło się drugie spotkanie DOR DK Zobacz!

Znajdź na naszej stronie

✖   anuluj

Zapisz się na newsletter