Październikowy rozRUCH

Groziłaby nam pustynia,
gdybyśmy nie tworzyli oaz. św. Jan Paweł II

Rekolekcje na rozruch 

Pierwszy wyjazd rekolekcyjny w nowym roku szkolnym już za nami! Rekolekcje na rozRuch odbyły się w terminie 13-15.10.2023 w koszalińskim CEFie. Uczestników, podzielonych na poszczególne stopnie, wspierali (najmłodszych): ksiądz Krzysztof Szumilas, moderatorka Gabrysia oraz an. Alina, an. Alicja, an. Ada, an. Zuzia i an. Marcin; (średnich) ksiądz Bartek Łepek, moderatorka Kasia oraz an. Judyta, an. Hubert, an. Maria i an. Julia; (najstarszych) ksiądz Sebastian Kapuściński, moderatorka Zuzia oraz an. Hubert, an. Olek, an. Wiktoria i an. Alicja. 

Najmłodsze dzieci z klas 3-5 szkoły podstawowej rozmawiali o temacie "Człowiek człowiekowi bratem", który mówi o dobroci i godnym traktowaniu bliźnich . Oazowicze z klas 6 - 8 spotkali się pod hasłem "Manna z Nieba", które miało na celu przybliżyć im sens wiary i adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Najstarsi uczestnicy ze szkoły ponadpodstawowej swoje rozważania skupili na zdaniu "W imię Ducha", które opisuje ich głębsze poznanie postaci Ducha Świętego. Oprócz ciekawych treści oazowicz odwiedzili Diecezjalne Seminarium Duchowne, Dom Miłosierdzia jak i wspólnotę Cenacolo. Oprócz tego wzięli udział w podchodach, wędrówkach, a przy tym integrowali się i wspólnie bawili. Jeżeli sami chcecie sprawdzić jak jest na rekolekcjach śledźcie informacje na naszej stronie internetowej lub w social mediach!

Mówili o nas w Gościu Niedzielnym: https://koszalin.gosc.pl/doc/8533827.Ja-z-tego-nie-zartuje 

Co o tym myślisz?

Może zainteresuje Cię również...

Taki Bal raz na 50 lat!

30 XI 2023
Zapraszamy wszystkich oazowiczów! Zapraszamy dzieci, młodzież i rodziny! Zobacz!

Diecezjalne Spotkanie Młodych w Skrzatuszu!

27 IX 2023
Dlaczego jednego dnia w roku, w niewielkiej wsi na południu naszej diecezji populacja młodych wzrasta prawie pięciokrotnie? Odpowiedź może być tylko jedna- Diecezjalne Spotkanie Młodych! Zobacz!

Pragnę służyć!

22 VIII 2023
Podsumowanie Kursu Oazowego Dla Animatorów w Lipiu 2023. Zobacz!

Dzień Wspólnoty w Lipiu - turnus I

17 VII 2023
Relacja z DW dla pierwszego turnusu oaz wakacyjnych Zobacz!

Dni Wspólnoty oaz wakacyjnych

28 VI 2023
Zapraszamy do wzięcia udziału w Dniach Wspólnoty oaz wakacyjnych 10 lipca w Lipiu i 27 lipca w Łącku Zobacz!

Spotkanie Kręgu Diecezjalnego DK

03 XII 2023
W dniu 2 grudnia 2023 r. odbyło się drugie spotkanie Kręgu Diecezjalnego DK Zobacz!

Znajdź na naszej stronie

✖   anuluj

Zapisz się na newsletter