Peregrynacja Ikony św. Rodziny

Groziłaby nam pustynia,
gdybyśmy nie tworzyli oaz. św. Jan Paweł II

W ramach przygotowań do jubileusz 50 lecia DK w Rejonie Piła -Trzcianka trwa peregrynacja Ikony Św. Rodziny. Ikona została specjalnie napisana dla Rejonu Słupskiego.
Peregrynacja rozpoczęła się w grudniu 2022 roku i potrwa do końca kwietnia 2023.

W rodzinie ikona przebywa jeden pełny dzień, który można przeznaczyć na wspólną, rodzinną modlitwę lub indywidualną kontemplację. Rodzina otrzymuje również kronikę, w której umieszczają pamiątkowe wpisy oraz
animatorzy zapisują historię kręgów Domowego Kościoła.

Co o tym myślisz?

Może zainteresuje Cię również...

Dzień Wspólnoty II turnusu w Łącku

30 VII 2023
XIII dzień rekolekcji na każdym stopniu, niezależenie od gałęzi Ruchu i wieku uczestników, odbywa się pod hasłem "jedność", której Twórcą jest Duch Święty. Zobacz!

Oaza Rekolekcyjna Animatorów Rodzin I st.

11 VI 2023
W Skrzatuszu, od 7 do 11 czerwca 2023, u stóp Matki Miłości Zranionej i Naszej Nadziei, odbywają się rekolekcje formacyjne Domowego Kościoła - Oaza Rekolekcyjna Animatorów Rodzin I stopnia. Zobacz!

Diecezjalne Spotkanie Młodych w Skrzatuszu!

27 IX 2023
Dlaczego jednego dnia w roku, w niewielkiej wsi na południu naszej diecezji populacja młodych wzrasta prawie pięciokrotnie? Odpowiedź może być tylko jedna- Diecezjalne Spotkanie Młodych! Zobacz!

Przekazanie posługi pary diecezjalnej

21 IX 2023
W dniu 9 września nasz Ruch świętował w Częstochowie jubileusz 50-lecia Domowego Kościoła Zobacz!

Rejonowy Dzień Wspólnoty DK Rejonu Piła-Trzcianka

29 V 2023
W dniu 14 maja 2023 roku w Salezjańskiej Parafii Św. Jana Bosko w Pile odbył się ostatni RDW DK w tym roku formacyjnym. Zobacz!

Uwaga konkurs!

11 VI 2023
Rozpoczynając przygotowania do obchodów 50-lecia Ruchu Światło-Życie w naszej diecezji, ogłaszamy konkurs na logo jubileuszu! Zobacz!

Znajdź na naszej stronie

✖   anuluj

Zapisz się na newsletter