Polecam każdemu!

Groziłaby nam pustynia,
gdybyśmy nie tworzyli oaz. św. Jan Paweł II

oazy zimowe 2022

Tradycyjnie w okolicach ferii w naszej diecezji odbywają się oazy zimowe. W tym roku ponad 100 osób przyjechało do Centrum Edukacyjno-Formacyjnego w Koszalinie, by we wspólnocie doświadczyć Pana Boga.

Rekolekcje odbyły się według tematów z podziałem na klasy: uczniowie klas III-V SP „Mocne postanowienie”, uczniowie klas VI-VIII „List od Pana Boga”, uczniowie klas ponadpodstawowych „W imię Syna”. Rekolekcje poprowadzili: ks. Wojciech Pawlak, ks. Dawid Hamrol, ks. Wojciech Borkowski, ks. Krzysztof Szumilas, s. Grażyna Łazor, s. Monika Grabek oraz animatorzy: Katarzyna Olędzka, Kasandra Żmuda, Natalia Senator, Zuzanna Linkiewicz, Hubert Dacio, Angelika Przeciszowska, Antonina Janik, Zuzanna Amarowicz, Karolina Robionek, Katarzyna Czapraga, Martyna Pałaszewska, Małgorzata Kasprowicz, Piotr Horyd, Aleksander Rogowski, Katarzyna Kaczor, Magdalena Jachowicz i Natalia Matus.

Z radością dzielimy się niektórymi świadectwami i zdjęciami!

Oaza jest super. Przyjechałem tu z kolegą. Przeżyłem dużo fajnych chwil. I warto tu przyjechać. (Kacper, kl. 7)

Rekolekcje trzydniowe bardzo mi się podobały, chociaż osobiście wolę dłuższe wakacyjne. Na rekolekcjach poznałam wiele wspaniałych ludzi. Jedną z ulubionych rzeczy na oazie jest adoracja, bardzo ją lubię i przez nią w wakacje na dziesięciodniowych rekolekcjach w dużej części się nawróciłam, poczułam wtedy takie coś nie do opisania. Na swoje pierwsze rekolekcje przyjechałam za namową ks. Patryka Wojcieszaka i bardzo się cieszę i nie żałuję, że przyjechałam. Polecam każdemu wybrać się na rekolekcje wakacyjne czy zimowe. Na każdych jest niesamowicie!  :) (Aleksandra, kl. 7)

Dziękuję Ci, Boże, za możliwość uczestnictwa w rekolekcjach. Jest to dla mnie wspaniały czas na wzmocnienie naszych więzi oraz zaczerpnięcia wiedzy od mądrych ludzi. Jestem Ci wdzięczna za to, że mogę tu być. (Róża, kl. 1 liceum)

W czasie tych rekolekcji spojrzałem na Pana Boga jak na miłosiernego Ojca- kochającego mnie takiego, jakim jestem. Przełomowym wydarzeniem dla mnie był czas spowiedzi, kiedy w końcu zrozumiałem, że Jezus nigdy nie męczy się w wybaczaniu mi i, że choćbym wpadł w największe bagno grzechu, On mnie z niego wyciągnie i będzie czuwał nade mną. Bardzo warto przyjechać na rekolekcje, aby doświadczyć działania żywego i miłosiernego Boga. (Mateusz, kl. 8)

Więcej świadectw będziemy systematycznie umieszczać w naszych mediach społecznościowych.


Co o tym myślisz?

Może zainteresuje Cię również...

Kalendarz adwentowy 2022

25 XI 2022
Kalendarz adwentowy na rok 2022. Zapraszamy do codziennego trudu walki o piękne przygotowanie do Świąt Bożego Narodzenia. Zobacz!

Kapłańskie zatrzymanie

24 XI 2022
W dniach 21-24.11 Unia Kapłanów Chrystusa Sługi zaprosiła kapłanów na doroczne rekolekcje. Zobacz!

Bal Andrzejkowy DK Rejonu Piła-Trzcianka

28 XI 2022
W dniu 19 listopada 2022 w Zajeździe Korona w Wałczu odbył się Bal Andrzejkowy Rejonu Piła-Trzcianka. Zobacz!

Listopad w DDE

16 XI 2022
DDE w listopadzie podjęła kolejne spotkanie formacyjne i owocnie działa dla Jezusa i naszego Ruchu. Zobacz!

Oaza Rekolekcyjna Diakonii

20 XI 2022
Zapraszamy na Oazę Rekolekcyjną Diakonii filii poznańskiej do Włocławka (12.2022). Zobacz!

Znajdź na naszej stronie

✖   anuluj

Zapisz się na newsletter