Potrzeba tak niewiele...

Groziłaby nam pustynia,
gdybyśmy nie tworzyli oaz. św. Jan Paweł II

Byliście kiedyś na basenie? Albo spędziliście fantastyczny czas na lodowisku? A może jest w Waszych wspomnieniach niezapomniany wyjazd? Z pewnością na któreś z pytań odpowiedzieliście twierdząco. A czy wiecie, że możecie być częścią czyichś wspomnień? Zapytacie „jak?”… otóż bardzo prosto.

Przekażcie 1% Waszego podatku na Fundację „Światło-Życie”. Nie obciążacie portfela, a przyczyniacie się do tego, by:

Szczegóły znajdziecie tutaj.

Może zainteresuje Cię również...

Statut Fundacji

Jakie są cele działania naszej Fundacji i w jaki sposób one się realizują? Prezentujemy statut Fundacji Światło-Życie. Zobacz!

Budujecie razem z nami

10 I 2012
Minął rok podatkowy i po raz pierwszy od założenia Ośrodka Fundacji Światło-Życie w Koszalinie mogliśmy skorzystać z możliwości przyjęcia od Was 1% podatku. Suma jaką uzyskaliśmy w ten sposób, to prawie dwa tysiące złotych (dokładnie 1972,8 Zobacz!

LG na Triduum Paschalne

30 IV 2011
Pliki audio nagrane we współpracy z klerykami i Dobrymi Mediami podczas Triduum Paschalnego w koszalińskiej katedrze (2011). Zobacz!

Zmiana w Fundacji Światło-Życie

18 III 2015
Zarząd Fundacji Światło-Życie, uchwałą z dnia 17 marca 2015 roku, powołał na kierownika Ośrodka Fundacji Światło-Życie w Koszalinie ks. Remigiusza Szauera, który w naszej diecezji pełni posługę moderatora diakonii ewangelizacji. Zobacz!

Darowizny

Jak można przekazać darowizny na cele statutowe naszej Fundacji. Zobacz!

Pomoc finansowa dla Natalii

29 IV 2022
Natalia Senator, oazowiczka, animatorka Ruchu, członkini Stowarzyszenia uległa wypadkowi. Jako wspólnota chcemy wesprzeć finansowo ją i jej rodzinę w kosztach leczenia. Zobacz!

Znajdź na naszej stronie

✖   anuluj

Zapisz się na newsletter