Przekazanie posługi w dwóch rejonach DK

Groziłaby nam pustynia,
gdybyśmy nie tworzyli oaz. św. Jan Paweł II

Nowa para rejonowa DK Rejon Szczecinek

Justyna i Leszek Arsobowie w Domowym Kościele są od 6 lat. Przeżyli rekolekcje I st i II st oraz ORARY I st i II st. Z Ruchem Światło -Życie są związani od wielu lat, ponieważ formowali się w gałęzi młodzieżowej i tam przeżyli podstawową formację. Posługiwali również w diakoniach muzycznej, rekolekcyjnej i diakoni życia. Są 13 lat po ślubie, wychowują troje dzieci. Leszek pracuje jako tłumacz przysięgły, a Justyna jako psycholog.

Nowa para rejonowa DK rejon Wałcz

Barbara i Robert Kur są małżeństwem z 27- letnim stażem, a w Domowym Kościele są od 2012 roku i posiadają pełną formację podstawową. Formują się w kręgu przy parafii pw. św. Antoniego. Są małżeństwem zaangażowanym w ewangelizację małżeństw i przygotowanie grup młodzieży do sakramentu bierzmowania.

Może zainteresuje Cię również...

Rekolekcje Ewangelizacyjne DK

01 X 2021
Wspólnota Domowego Kościoła zaprasza wszystkie małżeństwa sakramentalne na rekolekcje ewangelizacyjne Zobacz!

Jak dobrze prowadzić rekolekcje?

13 XI 2014
W dniach od 6 do 11 listopada 2014 roku w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Koszalinie odbyła się Oaza Rekolekcyjna Diakonii Rekolekcji II stopnia dla członków Domowego Kościoła, którzy przeżyli już formację podstawową i pragną posługiwać. Zobacz!

Domowy Kościół na Pielgrzymce

20 XI 2011
Dzisiejszy odcinek Barki po części poświęcony jest ostatniej Diecezjalnej Pielgrzymce Ruchu. Kilka wywiadów udzieliły programowi małżeństwa z Domowego Kościoła. Małżonkowie mówią o samym Ruchu, jak i o przeżywania więzi małżeń Zobacz!

Oazy wakacyjne 2022

03 IX 2022
Podsumowanie wydarzeń z wakacji 2022. Zobacz!

„Po owocach poznaje się dzieło”

27 IX 2014
W dniach od 12 do 14 września 2014 roku w Wyższym Seminarium Duchownym w Łomży odbyło się podsumowanie roku pracy Domowego Kościoła - gałęzi rodzinnej Ruchu Światło-Życie, na którym spotkały się pary odpowiedzialne za Domowy Kościół w Polsce i za granicą. Zobacz!

Zapisy na Rekolekcje na rozRUCH

16 IX 2022
Zapisy na rekolekcje oazowe na rozRUCH - 29-31 października 2022. Zobacz!

Znajdź na naszej stronie

✖   anuluj

Zapisz się na newsletter