Przekazanie posługi w dwóch rejonach DK

Groziłaby nam pustynia,
gdybyśmy nie tworzyli oaz. św. Jan Paweł II

Nowa para rejonowa DK Rejon Szczecinek

Justyna i Leszek Arsobowie w Domowym Kościele są od 6 lat. Przeżyli rekolekcje I st i II st oraz ORARY I st i II st. Z Ruchem Światło -Życie są związani od wielu lat, ponieważ formowali się w gałęzi młodzieżowej i tam przeżyli podstawową formację. Posługiwali również w diakoniach muzycznej, rekolekcyjnej i diakoni życia. Są 13 lat po ślubie, wychowują troje dzieci. Leszek pracuje jako tłumacz przysięgły, a Justyna jako psycholog.

Nowa para rejonowa DK rejon Wałcz

Barbara i Robert Kur są małżeństwem z 27- letnim stażem, a w Domowym Kościele są od 2012 roku i posiadają pełną formację podstawową. Formują się w kręgu przy parafii pw. św. Antoniego. Są małżeństwem zaangażowanym w ewangelizację małżeństw i przygotowanie grup młodzieży do sakramentu bierzmowania.

Może zainteresuje Cię również...

Świąteczne Kolędowanie Rejonu Szczecineckiego DK

18 I 2024
Tradycją DK z rejonu szczecineckiego jest świąteczne kolędowanie. Zobacz!

Wspólne kolędowanie DK w Pile

14 I 2024
W niedzielę 14 stycznia 2024r. rodziny DK z parafii Wspomożenia Wiernych w Pile spotkały się na wspólnym kolędowaniu. Zobacz!

Rekolekcje Formacyjne DK

Rekolekcje jako jedno z zobowiązań, są na stałe wpisane w drogę wzrostu każdego z nas. One były u źródła i od nich „wszystko się zaczęło”. Zobacz!

Pierwsze Spotkanie Diakonii Oaz Rekolekcyjnych DK

05 II 2024
W dniu 3 lutego 2024 r. w Szczecinku w parafii św. Krzysztofa odbyło się pierwsze spotkanie DOR DK Zobacz!

Znajdź na naszej stronie

✖   anuluj

Zapisz się na newsletter