Przyobleczcie się w nowego...

Groziłaby nam pustynia,
gdybyśmy nie tworzyli oaz. św. Jan Paweł II

Po naszej dość długiej nieobecności w internecie na starej stronie, z wielką radością ogłaszamy (wszem i wobec!), że udało się nam wejść w codzienność 2022 roku z nową szatą graficzną. Zachowaliśmy całą starą treść (zarówno jeśli chodzi o podstrony, o wydarzenia, jak i audycje radiowe czy też nagrania) i funkcjonalność (takie jak wyszukiwarka, newsletter itp.), ale postaraliśmy się, aby wyglądały one na miarę XXI wieku (czego pewnie chciałby sługa Boży ks. Franciszek Blachnicki!). Jednocześnie, z przyczyn praktycznych, przenieśliśmy się na inny serwer, z własną domeną: koszalinoaza.pl.

Niewątpliwą nowością jest zintegrowanie naszej strony z Facebookiem, Instagramem oraz YouTubem. Nie potrzeba już teraz własnego konta w tych mediach społecznościowych, by być na bieżąco z treściami tam zamieszczanymi - teraz wystarczy wejść na naszą stronę główną. Gorąco zachęcamy Was do skorzystania z opcji powiadomień - wystarczy nacisnąć na dzwoneczek w lewym dolnym rogu naszej strony. Dzięki temu będziemy mogli Was szybko poinformować, gdy rozpoczniemy zapisy na rekolekcje lub wydarzy się u nas coś naprawdę ważnego i pilnego.

Ogromnie dziękujemy naszej Diecezjalnej Diakonii Komunikowania Społecznego za cały wkład włożony w przenosiny naszej strony i prace, by to wszystko wyglądało tak, jak wygląda (czyli naprawdę dobrze!). Jeśli ktoś chciałby zaangażować się w trud tworzenia treści - czy to w naszych social-mediach, czy na naszą stronę - DDKS gorąco zachęca do kontaktu.

Może zainteresuje Cię również...

Pierwsze Spotkanie Diakonii Oaz Rekolekcyjnych DK

05 II 2024
W dniu 3 lutego 2024 r. w Szczecinku w parafii św. Krzysztofa odbyło się pierwsze spotkanie DOR DK Zobacz!

Święto Ofiarowania Pańskiego

02 II 2024
Wszystkiego najlepszego Tym, którzy ofiarowują nam siebie! Zobacz!

Bezalkoholowy Bal DK - Rejonu Szczecinek

17 II 2024
W sobotę 10 lutego w Szczecinku odbył się Bal bezalkoholowy zorganizowany przez DK - Rejonu Szczecinek Zobacz!

Ku pełnej obecności

Ku pełnej obecności - Refleksja duszpasterska na temat zaangażowania w media społecznościowe Zobacz!

Rekolekcje zimowe 16-18.02.2024

18 II 2024
Bóg, wspólnota, modlitwa Zobacz!

Pielgrzymka Żywego Kościoła

11 XI 2023
11 listopada 2023 r. XXX Pielgrzymką Ruchu Światło-Życie Zobacz!

Znajdź na naszej stronie

✖   anuluj

Zapisz się na newsletter