Przyobleczcie się w nowego...

Groziłaby nam pustynia,
gdybyśmy nie tworzyli oaz. św. Jan Paweł II

Po naszej dość długiej nieobecności w internecie na starej stronie, z wielką radością ogłaszamy (wszem i wobec!), że udało się nam wejść w codzienność 2022 roku z nową szatą graficzną. Zachowaliśmy całą starą treść (zarówno jeśli chodzi o podstrony, o wydarzenia, jak i audycje radiowe czy też nagrania) i funkcjonalność (takie jak wyszukiwarka, newsletter itp.), ale postaraliśmy się, aby wyglądały one na miarę XXI wieku (czego pewnie chciałby sługa Boży ks. Franciszek Blachnicki!). Jednocześnie, z przyczyn praktycznych, przenieśliśmy się na inny serwer, z własną domeną: koszalinoaza.pl.

Niewątpliwą nowością jest zintegrowanie naszej strony z Facebookiem, Instagramem oraz YouTubem. Nie potrzeba już teraz własnego konta w tych mediach społecznościowych, by być na bieżąco z treściami tam zamieszczanymi - teraz wystarczy wejść na naszą stronę główną. Gorąco zachęcamy Was do skorzystania z opcji powiadomień - wystarczy nacisnąć na dzwoneczek w lewym dolnym rogu naszej strony. Dzięki temu będziemy mogli Was szybko poinformować, gdy rozpoczniemy zapisy na rekolekcje lub wydarzy się u nas coś naprawdę ważnego i pilnego.

Ogromnie dziękujemy naszej Diecezjalnej Diakonii Komunikowania Społecznego za cały wkład włożony w przenosiny naszej strony i prace, by to wszystko wyglądało tak, jak wygląda (czyli naprawdę dobrze!). Jeśli ktoś chciałby zaangażować się w trud tworzenia treści - czy to w naszych social-mediach, czy na naszą stronę - DDKS gorąco zachęca do kontaktu.

Co o tym myślisz?

Może zainteresuje Cię również...

Oazy wakacyjne 2022

04 III 2022
Jak najlepiej odpocząć? Połączyć oddech dla ciała z oddechem dla duszy! Dlatego jak co roku zapraszamy dzieci i młodzież na rekolekcje w wakacje! Zobacz!

Śpiewająco o śpiewniku

21 VI 2022
Nowe wydanie diecezjanego śpiewnika oazowego - SILOE Zobacz!

LG na Triduum Paschalne

30 IV 2011
Pliki audio nagrane we współpracy z klerykami i Dobrymi Mediami podczas Triduum Paschalnego w koszalińskiej katedrze (2011). Zobacz!

Internetowy Żywy Różaniec

01 X 2010
Diecezjalna Diakonia Ruchu Światło-Życie w naszej diecezji wychodzi z inicjatywą organizowania Żywego Różańca - przez Internet! Zobacz!

Zakończenie roku formacyjnego

26 VI 2022
W dniu 26 czerwca 2022 r. Domowy Kościół Rejonu Wałcz-Jastrowie zakończył kolejny rok formacyjny. Zobacz!

Znajdź na naszej stronie

✖   anuluj

Zapisz się na newsletter