Przyobleczcie się w nowego...

Groziłaby nam pustynia,
gdybyśmy nie tworzyli oaz. św. Jan Paweł II

Po naszej dość długiej nieobecności w internecie na starej stronie, z wielką radością ogłaszamy (wszem i wobec!), że udało się nam wejść w codzienność 2022 roku z nową szatą graficzną. Zachowaliśmy całą starą treść (zarówno jeśli chodzi o podstrony, o wydarzenia, jak i audycje radiowe czy też nagrania) i funkcjonalność (takie jak wyszukiwarka, newsletter itp.), ale postaraliśmy się, aby wyglądały one na miarę XXI wieku (czego pewnie chciałby sługa Boży ks. Franciszek Blachnicki!). Jednocześnie, z przyczyn praktycznych, przenieśliśmy się na inny serwer, z własną domeną: koszalinoaza.pl.

Niewątpliwą nowością jest zintegrowanie naszej strony z Facebookiem, Instagramem oraz YouTubem. Nie potrzeba już teraz własnego konta w tych mediach społecznościowych, by być na bieżąco z treściami tam zamieszczanymi - teraz wystarczy wejść na naszą stronę główną. Gorąco zachęcamy Was do skorzystania z opcji powiadomień - wystarczy nacisnąć na dzwoneczek w lewym dolnym rogu naszej strony. Dzięki temu będziemy mogli Was szybko poinformować, gdy rozpoczniemy zapisy na rekolekcje lub wydarzy się u nas coś naprawdę ważnego i pilnego.

Ogromnie dziękujemy naszej Diecezjalnej Diakonii Komunikowania Społecznego za cały wkład włożony w przenosiny naszej strony i prace, by to wszystko wyglądało tak, jak wygląda (czyli naprawdę dobrze!). Jeśli ktoś chciałby zaangażować się w trud tworzenia treści - czy to w naszych social-mediach, czy na naszą stronę - DDKS gorąco zachęca do kontaktu.

Co o tym myślisz?

Może zainteresuje Cię również...

Diecezjalna Pielgrzymka po raz 28

11 XI 2022
XXVIII Pielgrzymka Ruchu Światło-Życie diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej odbyła się w koszalińskim seminarium 11 listopada 2022r. Zobacz!

Bal Andrzejkowy DK Rejonu Piła-Trzcianka

28 XI 2022
W dniu 19 listopada 2022 w Zajeździe Korona w Wałczu odbył się Bal Andrzejkowy Rejonu Piła-Trzcianka. Zobacz!

Kalendarz adwentowy 2022

25 XI 2022
Kalendarz adwentowy na rok 2022. Zapraszamy do codziennego trudu walki o piękne przygotowanie do Świąt Bożego Narodzenia. Zobacz!

Od wirtualnych wspólnot społecznościowych do wspólnot ludzkich

24 I 2019
Orędzie Papieża Franciszka na LIII Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu Zobacz!

DDKS zanurzony w modlitwie

12 XI 2022
Diecezjalna Diakonia Komunikowania Społecznego w dniach 11-12 listopada odbyła swój dzień skupienia w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym. Zobacz!

Diakonia Formacji Diakonii

Posługa Diakonii Formacji Diakonii nakierowana jest na dwa główne cele: właściwe przygotowanie kandydatów na animatorów oraz na pomoc w formacji osobistej animatorów już pobłogosławionych. Zobacz!

Znajdź na naszej stronie

✖   anuluj

Zapisz się na newsletter