Rekolekcje Domowego Kościoła 2012

Groziłaby nam pustynia,
gdybyśmy nie tworzyli oaz. św. Jan Paweł II

W Kalendarium znajdują się już niektóre terminy rekolekcji dla Domowego Kościoła na rok 2012. Powoli kształtują się diakonie rekolekcyjne. Zachęcamy do posługi oraz do udziału. Informacje sukcesywnie będą uzupełniane. Dynamika kręgów zależy w bardzo dużym stopniu od udziału w rekolekcjach.

Wszelkie pytania można kierować do odpowiedzialnych Domowego Kościoła przez poniższy formularz.

Może zainteresuje Cię również...

Ks. Piotr Wieteska Moderatorem Diec. DK

19 X 2017
Decyzją biskupa Edwarda Dajczaka ks. Piotr Wieteska został Moderatorem Diecezjalnym Domowego Kościoła - gałęzi rodzinnej Ruchu Światło-Życie. W Ruchu pełnił posługę moderatora parafialnego oraz moderatora kręgów. Zobacz!

Dialog małżeński

02 VIII 2016
Od 30 września do 2 października 2016 roku w Łącku (dekanat Ustka) rejon słupski Domowego Kościoła organizuje rekolekcje dla małżeństw poświęcone dialogowi małżeńskiemu. Zobacz!

Domowy Kościół

Domowy Kościół to gałąź rodzinna Ruchu Światło-Życie. Zobacz!

Zasady Domowego Kościoła

Tekst Zasad Domowego Kościoła gałęzi rodzinnej Ruchu Światło-Życie zatwierdzonych przez Konferencję Episkopatu Polski w dniach 8-9 marca 2006 roku. Niniejszy dokument ustala zasady działania i stanowi regulamin organizacyjny Domowego Kościoła. Zobacz!

Domowy Kościół po amerykańsku

02 II 2012
Pod koniec ubiegłego roku odbyły się w Luizjanie rekolekcje ewangelizacyjne dla Amerykanów. W sumie uczestniczyło w nich piętnaście amerykańskich małżeństw, które prawdopodobnie stworzą trzy kręgi Domowego Kościoła. Wszyscy uczestnicy rek Zobacz!

Samochodowa Randka Małżeńska

24 X 2011
Potem kino kawiarnia i spacer w księżycową letnią noc... śpiewał amant przedwojenego kina Eugeniusz Bodo. Parafrazując słowa tej piosenki można by zaśpiewać iż: Umówiłem się z nią na 5-tą, a potem zabiorę ją na przejażdżkę samochodem Zobacz!

Znajdź na naszej stronie

✖   anuluj

Zapisz się na newsletter