Rekolekcje ewangelizacyjne dla małżeństw

Groziłaby nam pustynia,
gdybyśmy nie tworzyli oaz. św. Jan Paweł II

W dniach od 18 do 20 marca 2016 roku w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Koszalinie odbędą się rekolekcje ewangelizacyjne dla małżeństw. Ich głównym celem jest doświadczenie miłości Bożej oraz ożywienie wiary i modlitwy dzięki doświadczeniu słowa Bożego i wspólnoty.

Rekolekcje przeznaczone są dla małżeństw sakramentalnych, które pragną spotkania z Jezusem Chrystusem. Nieważne jest to, jakie mają doświadczenie i staż małżeński ani to, czy należą do jakiejś wspólnoty. Dlatego zaproszone są nie tylko małżeństwa z kręgów pilotowanych Domowego Kościoła i te, które są w tym ruchu od wielu lat. Można przyjechać z dziećmi, dla których zorganizowana będzie opieka na czas spotkań dla rodziców. 

Rekolekcje przygotowuje Domowy Kościół Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej, czyli gałąź rodzinna Ruchu Światło-Życie. Ich moderatorem będzie ks. dr Krzysztof Włodarczyk. Rozpoczną się w piątek o godz. 18:00, a zakończą w niedzielę po obiedzie. Koszt rekolekcji dla osoby dorosłej wynosi 150 zł, dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat - 90 zł; dzieci do 3 lat - za darmo. Zgłoszenia przyjmują do 10 marca br. Anna i Jacek Todysowie: jacek.todys@wp.pl lub tel. 501 709 639.

Może zainteresuje Cię również...

Centralna Oaza Matka

11 IV 2024
Zapraszamy 17-20 maja do Krościenka! Zobacz!

Triduum Paschalne w formie rekolekcji

08 IV 2024
Tym razem młodzi przeżyli Triduum Paschalne w formie rekolekcji w Koszalinie Zobacz!

II spotkanie Diakonii Oaz Rekolekcyjnych DK Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej

20 V 2024
W dniu 18 maja 2024 r. odbyło się drugie spotkanie DOR DK Zobacz!

Powołani do misji - konkretne wezwanie

03 V 2024
Niedługo rozpocznie się kolejny rok formacyjny pod hasłem "Powołani do misji". Wśród naszych oazowiczów jest rodzina, która to wezwanie wciela w życie. Zobacz!

Znajdź na naszej stronie

✖   anuluj

Zapisz się na newsletter