Rekolekcje ewangelizacyjne dla małżeństw

Groziłaby nam pustynia,
gdybyśmy nie tworzyli oaz. św. Jan Paweł II

W dniach od 18 do 20 marca 2016 roku w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Koszalinie odbędą się rekolekcje ewangelizacyjne dla małżeństw. Ich głównym celem jest doświadczenie miłości Bożej oraz ożywienie wiary i modlitwy dzięki doświadczeniu słowa Bożego i wspólnoty.

Rekolekcje przeznaczone są dla małżeństw sakramentalnych, które pragną spotkania z Jezusem Chrystusem. Nieważne jest to, jakie mają doświadczenie i staż małżeński ani to, czy należą do jakiejś wspólnoty. Dlatego zaproszone są nie tylko małżeństwa z kręgów pilotowanych Domowego Kościoła i te, które są w tym ruchu od wielu lat. Można przyjechać z dziećmi, dla których zorganizowana będzie opieka na czas spotkań dla rodziców. 

Rekolekcje przygotowuje Domowy Kościół Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej, czyli gałąź rodzinna Ruchu Światło-Życie. Ich moderatorem będzie ks. dr Krzysztof Włodarczyk. Rozpoczną się w piątek o godz. 18:00, a zakończą w niedzielę po obiedzie. Koszt rekolekcji dla osoby dorosłej wynosi 150 zł, dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat - 90 zł; dzieci do 3 lat - za darmo. Zgłoszenia przyjmują do 10 marca br. Anna i Jacek Todysowie: jacek.todys@wp.pl lub tel. 501 709 639.

Może zainteresuje Cię również...

Triduum Paschalne w Skrzatuszu

09 IV 2023
Triduum Paschalne w formie rekolekcji oazowych w Skrzatuszu (2023) Zobacz!

Zimowe spotkanie

15 II 2023
Choć zima była tylko w nazwie, za nami już oazy zimowe. Wrażeń i dobrze spędzonego czasu nie było końca, a przecież to dopiero przedsmak tego, co w wakacje! Zobacz!

Rejonowy Dzień Wspólnoty DK Rejonu Piła-Trzcianka

29 V 2023
Jakiś prosty, krótki opis... Zobacz!

Zapisy na rekolekcje wakacyjne

25 III 2023
Terminy i lokalizacje oazowych rekolekcji wakacyjnych (2023) Zobacz!

Wiosenne DWDD w Poznaniu

26 III 2023
W ostatni weekend marca członkowie diakonii diecezjalnych spotkali się na Dniu Wspólnoty w Poznaniu Zobacz!

Wielkopostny RDW rejonu Wałcz - Jastrowie

18 III 2023
U źródła światła i życia Zobacz!

Znajdź na naszej stronie

✖   anuluj

Zapisz się na newsletter