Rozpoczęcie roku DK w diecezji

Groziłaby nam pustynia,
gdybyśmy nie tworzyli oaz. św. Jan Paweł II

W najbliższą sobotę (3.09.2011 r.) przeżywać będziemy diecezjalne rozpoczęcie roku pracy w kręgach rodzin pod hasłem: "Słuchać Pana w Kościele". Spotkamy się w parafii pw. Trójcy Świętej w Róży Wielkiej k. Wałcza. Serdecznie zapraszamy wszystkie rodziny z Domowego Kościoła.

  Program:

11:00 - zawiązanie wspólnoty, powitanie
11:10 - wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Świętej Rodziny
11:45 - Eucharystia
13:00 - kawa, herbata, ciasto (świetlica w Róży Wielkiej)
13:30 - konferencja do tematu roku (ks. Janusz Bujak); dzieci pod opieką opiekunek
14:15 - obiad (świetlica)
15:00 - Koronka do Miłosierdzia Bożego (kościół) - błogosławieństwo, zakończenie.

Zobacz dojazd na mapie

Może zainteresuje Cię również...

Zmiana warty w rejonie słupskim

10 VI 2014
Podczas spotkania kręgu rejonowego Domowego Kościoła w rejonie słupskim, które odbyło się 3 czerwca 2014 roku na plebanii parafii pw. św. s. Faustyny Kowalskiej w Słupsku, wybrana została nowa para rejonowa -Iwona i Paweł Sapowiczowie. Zobacz!

Nie ma Oazy bez Domowego Kościoła

08 IX 2013
Prawie 160 osób z całego kraju wzięło udział w ogólnopolskim podsumowaniu pracy rocznej Domowego Kościoła, czyli gałęzi rodzinnej Ruchu Światło-Życie, które odbyło się w dniach od 6 do 8 września br. w Wyższym Seminarium Duchownym i Centrum Edukacyjno-Fo Zobacz!

Zasady Domowego Kościoła

Tekst Zasad Domowego Kościoła gałęzi rodzinnej Ruchu Światło-Życie zatwierdzonych przez Konferencję Episkopatu Polski w dniach 8-9 marca 2006 roku. Niniejszy dokument ustala zasady działania i stanowi regulamin organizacyjny Domowego Kościoła. Zobacz!

Dwóch w jednym

04 XII 2014
Z dniem 1 grudnia 2014 roku biskup koszalińsko-kołobrzeski Edward Dajczak mianował ks. Tomasza Tomaszewskiego moderatorem diecezjalnym Domowego Kościoła. Będzie on łączył tę posługę z posługą moderatora diecezjalnego Ruchu Światło-Życie. Zobacz!

Domowy Kościół

Domowy Kościół (DK) jest małżeńsko-rodzinnym ruchem świeckich w Kościele, działającym w ramach Ruchu Światło-Życie. Zobacz!

Nowa para krajowa Domowego Kościoła...

11 I 2015
Podczas ogólnopolskiego spotkania opłatkowego w Zduńskiej Woli została wybrana nowa para krajowa Domowego Kościoła - Katarzyna i Paweł Maciejewscy z archidiecezji poznańskiej, którzy dotychczas pełnili posługę pary filialnej poznańskiej. Zobacz!

Znajdź na naszej stronie

✖   anuluj

Zapisz się na newsletter