Śpiewająco o śpiewniku

Groziłaby nam pustynia,
gdybyśmy nie tworzyli oaz. św. Jan Paweł II

Dzielimy się z Wami ogromną radością. W 20-lecie istnienia w naszej diecezji Diakonii Muzycznej wydana została kolejna edycja śpiewnika SILOE. Jest w nim jeszcze więcej pieśni, dodano spis alfabetyczny pieśni (pozostawiając spis tematyczny), a całość przejrzano i poprawiono. Okładka nawiązuje do tej z poprzedniego wydania, ale jednocześnie wyraźnie prezentuje "nowe oblicze".

W śpiewnik zaopatrzyć się można na Wakacyjnych Dniach Wspólnoty, w Centrum Ruchu naszej diecezji oraz oczywiście 11 listopada. Gorąco polecamy!

Co o tym myślisz?

Może zainteresuje Cię również...

Diakonia Muzyczna

Zamysł i cel diakonii oraz odniesienia do Centralnej DMuz. Zobacz!

Szczecineckie warsztaty muzyczno-liturgiczne

24 X 2012
W dniach 19-21 października 2012 roku parafia pw. Narodzenia NMP w Szczecinku gościła Diakonię Liturgiczną i Diakonię Muzyczną Ruchu Światło-Życie, które przeżywały tam swoją oazę modlitwy, połączoną z warsztatami. Zobacz!

Tworzymy wielki chór

22 IV 2012
Wszystkich śpiewających zapraszamy do wspólnego animowania śpiewu podczas obchodów 40-lecia naszej diecezji w dniach w dniach 18-19 maja 2012 r. w Koszalinie. Tworzymy wielki diecezjalny chór, który razem z zespołem Gospel R Zobacz!

Rok 2004 u diakonii muzycznej

31 XII 2004
Prezentujemy podsumowanie diakonii muzycznej z roku 2004 Zobacz!

Warsztaty Diecezjalnej Diakonii Muzycznej

14 IX 2018
Diakonia Muzyczna Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej rozpoczyna nowy rok formacyjny! Organizowane są warsztaty przygotowujące do posługi Pielgrzymce Ruchu. Zobacz!

Psałterzyści już po pierwszych zajęciach

20 XI 2011
Zakończyła się pierwsza sesja kolejnej edycji Szkoły Psałterzystów poświęcona okresowi Adwentu i Bożego Narodzenia. Wzięło w niej udział 21 osób z kilku miejscowości: Świdwina, Sławska, Słupska, Starego Wierzchowa, Warszkowa, Boboli Zobacz!

Znajdź na naszej stronie

✖   anuluj

Zapisz się na newsletter