Triduum Paschalne w formie rekolekcji

Groziłaby nam pustynia,
gdybyśmy nie tworzyli oaz. św. Jan Paweł II

W drugim roku formacji deuterokatechumenalnej w Ruchu Światło-Życie, czyli po Oazie Nowego Życia stopnia II (ONŻ II°), powinno się przeżyć Triduum Paschalne w formie rekolekcji. Dotyczy to zarówno młodzieży jak i małżeństw z Domowego Kościoła.

Bezpośrednim przygotowaniem do rekolekcji Triduum Paschalnego jest cykl związany z Wielkim Postem i skoncentrowany wokół odnowy przymierza z Bogiem. Ten etap ma następujące elementy formacyjne:

Triduum Paschalne w formie rekolekcji odbędzie się w Koszalinie w dniach od 2 do 5 kwietnia 2015 roku. Jego uczestnicy będą brali udział w liturgii sprawowanej w kościele katedralnym, a zostaną zakwaterowani w Wyższym Seminarium Duchownym. Należy przyjechać w Wielki Czwartek (2 kwietnia) bezpośrednio do katedry na Mszę Krzyżma, która będzie celebrowana o godz. 9:00.

Zgłoszenia na rekolekcje przyjmowane będą do 25 marca br., tylko za pomocą formularza. Do każdej ze zgłoszonych osób zostanie wysłana karta uczestnika. Po jej wydrukowaniu należy ją dokładnie wypełnić i przywieźć na rekolekcje wraz z opłatą w wysokości 120 zł. Pozostałe koszty zostaną pokryte przez Centrum Ruchu Światło-Życie w Koszalinie.

Kontynuacją formacji deuterokatechumenalnej stanie się Oaza Nowego Życia stopnia III (ONŻ III°), która odbędzie się w Krakowie w dniach od 1 do 17 sierpnia 2015 roku. Przewidywany koszt zakwaterowania i wyżywienia to około 700 zł. Dojazd i powrót uczestników we własnym zakresie. Szczegółowe informacje zostaną podane w kwietniu br.

Może zainteresuje Cię również...

Triduum Paschalne w formie rekolekcji

01 II 2016
W drugim roku formacji deuterokatechumenalnej w Ruchu Światło-Życie, czyli po Oazie Nowego Życia stopnia II (ONŻ II°), powinno się przeżyć Triduum Paschalne w formie rekolekcji. Dotyczy to zarówno młodzieży jak i małżeństw z Domowego Kościoł Zobacz!

Słowo od Moderatora

09 IV 2020
Życzenia Moderatora Diecezjalnego na czas Triduum Paschalnego. Zobacz!

Internetowy Żywy Różaniec

01 IX 2022
Diecezjalna Diakonia Ruchu Światło-Życie w naszej diecezji wychodzi z inicjatywą organizowania Żywego Różańca - przez Internet! Zobacz!

Triduum Paschalne

16 IV 2015
W dniach od 2 do 5 kwietnia 2015 roku odbyło się Triduum Paschalne w formie oazy rekolekcyjnej. Wzięło w niej udział 28 osób: 21 z diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej, 5 z archidiecezji szczecińsko-kamieńskiej i małżeństwo z diecezji warszawsko-p Zobacz!

Oaza podczas Triduum Paschalnego

30 III 2012
Jak co roku zapraszamy na oazę rekolekcyjną podczas Triduum Paschalnego, która odbędzie się w Wyższym Seminarium Duchownym w Koszalinie. Uczestniczyć w niej mogą osoby po ONŻ II stopnia (w ubiegłym roku lub wcześniej), zarówno młodzież ja Zobacz!

Zapisy na Rekolekcje na rozRUCH

16 IX 2022
Zapisy na rekolekcje oazowe na rozRUCH - 29-31 października 2022. Zobacz!

Znajdź na naszej stronie

✖   anuluj

Zapisz się na newsletter