Triduum Paschalne w formie rekolekcji

Groziłaby nam pustynia,
gdybyśmy nie tworzyli oaz. św. Jan Paweł II

W drugim roku formacji deuterokatechumenalnej w Ruchu Światło-Życie, czyli po Oazie Nowego Życia stopnia II (ONŻ II°), powinno się przeżyć Triduum Paschalne w formie rekolekcji. Dotyczy to zarówno młodzieży jak i małżeństw z Domowego Kościoła.

Bezpośrednim przygotowaniem do rekolekcji Triduum Paschalnego jest cykl związany z Wielkim Postem i skoncentrowany wokół odnowy przymierza z Bogiem. Ten etap ma następujące elementy formacyjne:

Triduum Paschalne w formie rekolekcji odbędzie się w Koszalinie w dniach od 24 do 27 marca 2016 roku. Jego uczestnicy będą brali udział w liturgii sprawowanej w kościele katedralnym, a zostaną zakwaterowani w Wyższym Seminarium Duchownym. Należy przyjechać w Wielki Czwartek (24 marca) bezpośrednio do katedry na Mszę Krzyżma, która będzie celebrowana o godz. 9:00.

Zgłoszenia na rekolekcje przyjmowane będą do 17 marca br., tylko za pomocą formularza, który jest umieszczony poniżej. Do każdej ze zgłoszonych osób zostanie wysłana karta uczestnika. Po jej wydrukowaniu należy ją dokładnie wypełnić i przywieźć na rekolekcje wraz z opłatą w wysokości 120 zł. Pozostałe koszty zostaną pokryte przez Centrum Ruchu Światło-Życie w Koszalinie.

Może zainteresuje Cię również...

Pomoc finansowa dla Natalii

29 IV 2022
Natalia Senator, oazowiczka, animatorka Ruchu, członkini Stowarzyszenia uległa wypadkowi. Jako wspólnota chcemy wesprzeć finansowo ją i jej rodzinę w kosztach leczenia. Zobacz!

Słowo od Moderatora

09 IV 2020
Życzenia Moderatora Diecezjalnego na czas Triduum Paschalnego. Zobacz!

Oaza podczas Triduum Paschalnego

30 III 2012
Jak co roku zapraszamy na oazę rekolekcyjną podczas Triduum Paschalnego, która odbędzie się w Wyższym Seminarium Duchownym w Koszalinie. Uczestniczyć w niej mogą osoby po ONŻ II stopnia (w ubiegłym roku lub wcześniej), zarówno młodzież ja Zobacz!

Internetowy Żywy Różaniec

01 X 2010
Diecezjalna Diakonia Ruchu Światło-Życie w naszej diecezji wychodzi z inicjatywą organizowania Żywego Różańca - przez Internet! Zobacz!

Oazy wakacyjne 2022

04 III 2022
Jak najlepiej odpocząć? Połączyć oddech dla ciała z oddechem dla duszy! Dlatego jak co roku zapraszamy dzieci i młodzież na rekolekcje w wakacje! Zobacz!

Wielkanoc 2022

16 IV 2022
Życzenia od ks. moderatora i pary diecezjalnej z okazji Świąt Wielkanocy 2022. Zobacz!

Znajdź na naszej stronie

✖   anuluj

Zapisz się na newsletter