Triduum Paschalne w formie rekolekcji

Groziłaby nam pustynia,
gdybyśmy nie tworzyli oaz. św. Jan Paweł II

W drugim roku formacji deuterokatechumenalnej w Ruchu Światło-Życie, czyli po Oazie Nowego Życia stopnia II (ONŻ II°), należy przeżyć Triduum Paschalne w formie rekolekcji. Dotyczy to zarówno młodzieży, jak i małżeństw z Domowego Kościoła.

Bezpośrednim przygotowaniem do rekolekcji Triduum Paschalnego jest cykl związany z Wielkim Postem, skoncentrowany wokół odnowy przymierza z Bogiem.

Na ten etap składają się następujące elementy formacyjne:

Triduum Paschalne w formie rekolekcji w naszej oazie diecezjalnej przeżywać będziemy w łączności z biskupami, parafią katedralną i Wyższym Seminarium Duchownym w Koszalinie w dniach od 18 do 21 kwietnia 2019 roku. Należy przyjechać w Wielki Czwartek (18 kwietnia) bezpośrednio do katedry na Mszę Krzyżma, która będzie celebrowana o godz. 9.00. Zakończenie rekolekcji przewidziane jest w Poranek Wielkanocny (ok. godz. 900). Jest oczywiście możliwość wyjazdu bezpośrednio po Wigilii Paschalnej w Wielką Noc (ok. godz. 1.00), na którą można zaprosić bliskich.

Zgłoszenia na rekolekcje przyjmowane będą do 31 marca br., na adres e-mail: recepcja@koszalin.oaza.pl. Do każdej ze zgłoszonych osób zostanie wysłana karta uczestnika. Po jej wydrukowaniu należy ją dokładnie wypełnić i przywieźć na rekolekcje. Opłatę w wysokości 120 zł należy przelać na konto Ruchu w naszej diecezji: 63 1240 1428 1111 0010 4023 6093.  Pozostałe koszty zostaną pokryte przez Centrum Ruchu Światło-Życie w Koszalinie.

Zakończenie rekolekcji przewidziane jest w Poranek Wielkanocny (ok. godz. 9.00). Jest oczywiście możliwość wyjazdu bezpośrednio po Wigilii Paschalnej w Wielką Noc (ok. godz. 1.00), na którą można zaprosić bliskich.

Może zainteresuje Cię również...

Oaza wiosenna 2022

05 V 2022
W dniach 29.04-01.05 w Koszalnie pierwszy raz w naszej diecezji odbyła się Oaza wiosenna. Zobacz!

Triduum Paschalne w formie rekolekcji

22 I 2015
W drugim roku formacji deuterokatechumenalnej w Ruchu Światło-Życie, czyli po Oazie Nowego Życia stopnia II (ONŻ II°), powinno się przeżyć Triduum Paschalne w formie rekolekcji. Dotyczy to zarówno młodzieży jak i małżeństw z Domowego Kościoła. Zobacz!

Oaza podczas Triduum Paschalnego

30 III 2012
Jak co roku zapraszamy na oazę rekolekcyjną podczas Triduum Paschalnego, która odbędzie się w Wyższym Seminarium Duchownym w Koszalinie. Uczestniczyć w niej mogą osoby po ONŻ II stopnia (w ubiegłym roku lub wcześniej), zarówno młodzież ja Zobacz!

Oazy wakacyjne 2022

04 III 2022
Jak najlepiej odpocząć? Połączyć oddech dla ciała z oddechem dla duszy! Dlatego jak co roku zapraszamy dzieci i młodzież na rekolekcje w wakacje! Zobacz!

Wielkanoc 2022

16 IV 2022
Życzenia od ks. moderatora i pary diecezjalnej z okazji Świąt Wielkanocy 2022. Zobacz!

LG na Triduum Paschalne

30 IV 2011
Pliki audio nagrane we współpracy z klerykami i Dobrymi Mediami podczas Triduum Paschalnego w koszalińskiej katedrze (2011). Zobacz!

Znajdź na naszej stronie

✖   anuluj

Zapisz się na newsletter