Upili się młodym winem

Groziłaby nam pustynia,
gdybyśmy nie tworzyli oaz. św. Jan Paweł II

"W pierwszej kolejności książkę powinny przeczytać osoby, które zwątpiły w działanie Ducha Świętego; którym doświadczenie mocy Ducha miesza się z psychologizmem i czymś tam jeszcze; które nie za bardzo wierzą, że takie rzeczy w XXI wieku są możliwe." (o. Serafin Tyszko OCD)

Z "Upili się młodym winem" można dowiedzieć się o tym, jak swoje odrodzenie w Duchu Świętym przeżyli między innymi ks. Franciszek Blachnicki, o. Waldemar Tyszko OCD i s. Renata Kościelska WDŁB, oraz o niezwykłych i pełnych mocy Ducha Świętego okolicznościach powstania wspólnoty życia w Lipiu w 1977 roku.

Książka składa się z 416 stron i kilkudziesięciu, w większości dotąd niepublikowanych zdjęć. Zamiast posłowia czytelnik znajdzie w niej bardzo interesujący artykuł o. Serafina Tyszki OCD pt. "Duch Święty w moim życiu".


Może zainteresuje Cię również...

Śluby we Wspólnocie, Lipie

08 XII 2007
Relacja ze składania ślubów we Wspólnocie Dzieci Łaski Bożej w Lipiu. Zobacz!

Wspólnota Dzieci Łaski Bożej

Czym jest Wspólnota Dzieci Łaski Bożej? Zobacz!

Kapituła Sióstr z Lipia

03 V 2015
W dniach od 1 do 3 maja 2015 roku w Wyższym Seminarium Duchownym w Koszalinie odbyła się Kapituła Generalna Wspólnoty Dzieci Łaski Bożej (nazywanej popularnie Siostrami z Lipia), która stanowi stałą diakonię konsekrowaną Ruchu. Zobacz!

Kapituła wyborcza w Lipiu

02 VIII 2011
Według Konstytucji Wspólnoty Dzieci Łaski Bożej, wszystkie siostry po ślubach wieczystych uczestniczą w obradach kapituły, czyli kolegialnego organu władzy, decydującego o ważnych sprawach Wspólnoty. Tegoroczna kapituła ma charakter wyborczy. Zobacz!

Historia WDŁB

Jaka jest historia Wspólnoty Dzieci Łaski Bożej? Zobacz!

Rekolekcje w Lipiu

21 I 2022
Siostry ze Wspólnoty Dzieci Łaski Bożej zapraszają na rekolekcje do Lipia pt.: Modlitwa psalmami. Zobacz!

Znajdź na naszej stronie

✖   anuluj

Zapisz się na newsletter