W poszukiwaniu woli Bożej

Groziłaby nam pustynia,
gdybyśmy nie tworzyli oaz. św. Jan Paweł II

Serdecznie zapraszamy do udziału w rekolekcjach na temat "Rozeznawanie duchowe i sakrament pokuty jako poszukiwanie woli Bożej". Odbędą się one w dniach od 1 do 3 maja 2014 roku w domu Wspólnoty Dzieci Łaski Bożej w Lipiu.

Rekolekcje poprowadzi ks. Zbigniew Woźniak – dyrektor Bursy Szkolnej dla Chłopców w Szczecinku i były moderator Ruchu Światło-Życie w diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej. Na rekolekcje zapraszamy osoby dorosłe, studentów i maturzystów. Koszt udziału wynosi 80 zł. Przyjazd do godz. 16:00, a wyjazd około godz. 14:00. Zapytania i zgłoszenia można kierować pocztą elektroniczną: g.lazor@koszalin.oaza.pl lub telefonicznie: 692 676 775 do dnia 17 kwietnia 2014 roku.

s. Grażyna Łazor WDŁB

Może zainteresuje Cię również...

Historia WDŁB

Jaka jest historia Wspólnoty Dzieci Łaski Bożej? Zobacz!

Żywe świadectwo Chrystusa

02 II 2022
Z okazji święta Życia Konsekrowanego pragniemy złożyć życzenia Siostrom ze Wspólnoty Dzieci Łaski Bożej. Zobacz!

Srebrny Jubileusz Wspólnoty

30 XI 2011
Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, dla Sióstr z Lipia i dla całego Ruchu Światło-Życie, ma charakter święta patronalnego. Oaza bowiem od początku uznawana była przez ks. Blachnickiego za własne Dzieło Niepokalanej. Podobnie więc Siost Zobacz!

Śluby we Wspólnocie, Lipie

08 XII 2007
Relacja ze składania ślubów we Wspólnocie Dzieci Łaski Bożej w Lipiu. Zobacz!

Kobieta i mężczyzna – komplementarność

10 III 2015
W dniach od 6 do 8 marca 2015 roku w domu Wspólnoty Dzieci Łaski Bożej w Lipiu odbyło się spotkanie Diecezjalnej Diakonii Życia Ruchu Światło-Życie. Zobacz!

Prawa ręka moderatora diecezjalnego

30 IX 2014
Po 25 miesiącach swoją posługę w Centrum Ruchu Światło-Życie Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej zakończyła s. Natalia Frączek WDŁB. Z dniem 1 października 2014 roku jej obowiązki przejmuje s. Grażyna Łazor WDŁB. Zobacz!

Znajdź na naszej stronie

✖   anuluj

Zapisz się na newsletter