W poszukiwaniu woli Bożej

Groziłaby nam pustynia,
gdybyśmy nie tworzyli oaz. św. Jan Paweł II

Serdecznie zapraszamy do udziału w rekolekcjach na temat "Rozeznawanie duchowe i sakrament pokuty jako poszukiwanie woli Bożej". Odbędą się one w dniach od 1 do 3 maja 2014 roku w domu Wspólnoty Dzieci Łaski Bożej w Lipiu.

Rekolekcje poprowadzi ks. Zbigniew Woźniak – dyrektor Bursy Szkolnej dla Chłopców w Szczecinku i były moderator Ruchu Światło-Życie w diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej. Na rekolekcje zapraszamy osoby dorosłe, studentów i maturzystów. Koszt udziału wynosi 80 zł. Przyjazd do godz. 16:00, a wyjazd około godz. 14:00. Zapytania i zgłoszenia można kierować pocztą elektroniczną: g.lazor@koszalin.oaza.pl lub telefonicznie: 692 676 775 do dnia 17 kwietnia 2014 roku.

s. Grażyna Łazor WDŁB

Może zainteresuje Cię również...

Żywe świadectwo Chrystusa

02 II 2022
Z okazji święta Życia Konsekrowanego pragniemy złożyć życzenia Siostrom ze Wspólnoty Dzieci Łaski Bożej. Zobacz!

Upili się młodym winem

05 XII 2013
W pierwszej kolejności książkę powinny przeczytać osoby, które zwątpiły w działanie Ducha Świętego; którym doświadczenie mocy Ducha miesza się z psychologizmem i czymś tam jeszcze; które nie za bardzo wierzą, że takie rzeczy w XXI wieku są możliwe. Zobacz!

Historia WDŁB

Jaka jest historia Wspólnoty Dzieci Łaski Bożej? Zobacz!

Srebrny Jubileusz Wspólnoty

30 XI 2011
Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, dla Sióstr z Lipia i dla całego Ruchu Światło-Życie, ma charakter święta patronalnego. Oaza bowiem od początku uznawana była przez ks. Blachnickiego za własne Dzieło Niepokalanej. Podobnie więc Siost Zobacz!

Kapituła Sióstr z Lipia

03 V 2015
W dniach od 1 do 3 maja 2015 roku w Wyższym Seminarium Duchownym w Koszalinie odbyła się Kapituła Generalna Wspólnoty Dzieci Łaski Bożej (nazywanej popularnie Siostrami z Lipia), która stanowi stałą diakonię konsekrowaną Ruchu. Zobacz!

Charyzmat WDŁB

Istota posłannictwa i duchowość Wspólnoty z Lipia Zobacz!

Znajdź na naszej stronie

✖   anuluj

Zapisz się na newsletter