Wiosenne DWDD w Poznaniu

Groziłaby nam pustynia,
gdybyśmy nie tworzyli oaz. św. Jan Paweł II

Wiosenne DWDD w Poznaniu

Dzień Wspólnoty Diakonii Diecezjalnych to spotkanie członków posługujących według różnych charyzmatów w Ruchu. Spotkanie to odbywa się na szczeblu filialnym, co oznacza, że w jedno miejsce zjeżdża się kilka diecezji. Nasza diecezja należy do filii poznańskiej, więc w marcowy weekend spotkaliśmy się z członkami Ruchu z archidiecezji szczecińsko-kamieńskiej, poznańskiej, diecezji zielonogórsko-gorzowskiej, kaliskiej i włocławskiej. 

W głównym spotkaniu, które przypadało na sobotę, Uroczystość Zwiastowania, wzięło udział 12 oazowiczów z naszej diecezji. Do Poznania przyjechali przedstawiciele Diakonii Modlitwy, Diakonii Ewangelizacji, Diakonii Komunikowania Społecznego oraz Para Diecezjalna i Para Filialna. Był to czas owocny w modlitwę, dzielenie się doświadczeniem i wzrastanie w charyzmacie Ruchu.

Co o tym myślisz?

Może zainteresuje Cię również...

Przekazanie posługi pary diecezjalnej

21 IX 2023
W dniu 9 września nasz Ruch świętował w Częstochowie jubileusz 50-lecia Domowego Kościoła Zobacz!

Rejonowy Dzień Wspólnoty DK Rejonu Piła-Trzcianka

29 V 2023
W dniu 14 maja 2023 roku w Salezjańskiej Parafii Św. Jana Bosko w Pile odbył się ostatni RDW DK w tym roku formacyjnym. Zobacz!

Ku pełnej obecności

Ku pełnej obecności - Refleksja duszpasterska na temat zaangażowania w media społecznościowe Zobacz!

Dni Wspólnoty oaz wakacyjnych

28 VI 2023
Zapraszamy do wzięcia udziału w Dniach Wspólnoty oaz wakacyjnych 10 lipca w Lipiu i 27 lipca w Łącku Zobacz!

Uwaga konkurs!

11 VI 2023
Rozpoczynając przygotowania do obchodów 50-lecia Ruchu Światło-Życie w naszej diecezji, ogłaszamy konkurs na logo jubileuszu! Zobacz!

Dzień Wspólnoty II turnusu w Łącku

30 VII 2023
XIII dzień rekolekcji na każdym stopniu, niezależenie od gałęzi Ruchu i wieku uczestników, odbywa się pod hasłem "jedność", której Twórcą jest Duch Święty. Zobacz!

Znajdź na naszej stronie

✖   anuluj

Zapisz się na newsletter