Wolne miejsca na rekolekcje DK

Groziłaby nam pustynia,
gdybyśmy nie tworzyli oaz. św. Jan Paweł II

Jednym z obowiązków Domowego Kościoła jest uczestniczenie przynajmniej raz w roku w rekolekcjach. Niedługo wakacje, więc tym bardziej serdecznie zapraszamy!

Wolne miejsca:

OR II st. Rokitno

OR I st. Pyzówka k. Nowego Targu

ORAR II Ostrowiec

Może zainteresuje Cię również...

Nie ma Oazy bez Domowego Kościoła

08 IX 2013
Prawie 160 osób z całego kraju wzięło udział w ogólnopolskim podsumowaniu pracy rocznej Domowego Kościoła, czyli gałęzi rodzinnej Ruchu Światło-Życie, które odbyło się w dniach od 6 do 8 września br. w Wyższym Seminarium Duchownym i Centrum Edukacyjno-Fo Zobacz!

Domowy Kościół po amerykańsku

02 II 2012
Pod koniec ubiegłego roku odbyły się w Luizjanie rekolekcje ewangelizacyjne dla Amerykanów. W sumie uczestniczyło w nich piętnaście amerykańskich małżeństw, które prawdopodobnie stworzą trzy kręgi Domowego Kościoła. Wszyscy uczestnicy rek Zobacz!

Rekolekcje Domowego Kościoła 2012

29 XI 2011
W Kalendarium znajdują się już niektóre terminy rekolekcji na rok 2012. Powoli kształtują się diakonie rekolekcyjne. Zachęcamy do posługi oraz do udziału. Informacje sukcesywnie będą uzupełniane. Dynamika kręgów zależy w bardzo dużym stop Zobacz!

Ruch na Roli

22 IX 2012
W drugi weekend września rozpoczęliśmy kolejny rok pracy Domowego Kościoła w naszej diecezji. Był to jednocześnie dzień skupienia dla wszystkich odpowiedzialnych. Dla nas, piszących te słowa, był to czas łaski. Oboje cieszyliśmy się z miejsca i z Zobacz!

Domowy Kościół

Domowy Kościół to gałąź rodzinna Ruchu Światło-Życie. Zobacz!

LG na Triduum Paschalne

30 IV 2011
Pliki audio nagrane we współpracy z klerykami i Dobrymi Mediami podczas Triduum Paschalnego w koszalińskiej katedrze (2011). Zobacz!

Znajdź na naszej stronie

✖   anuluj

Zapisz się na newsletter