Zapisy na Dni Wspólnoty

Groziłaby nam pustynia,
gdybyśmy nie tworzyli oaz. św. Jan Paweł II

Skoro zaczęły się już oazy wakacyjne, to znaczy, że Dni Wspólnoty są coraz bliżej! Jeśli chcecie przyjechać sami, ze swoją wspólnotą lub swoimi znajomymi, zgłoście się w formularzu - tutaj.

Zapisy na dzień w 1. turnusie trwają do 9 lipca, a na dzień w 2. - do 26 lipca.

Co o tym myślisz?

Może zainteresuje Cię również...

Reportaż z dnia wspólnoty w Lipiu

28 VIII 2011
Dzień wspólnoty uwieczniony w odcinku ,,Barki - programie TVP3 Szczecin. Zobacz!

Wakacyjny dzień wspólnoty, turnus 2, Lipie

01 IX 2013
Dzień wspólnoty podczas drugiego turnusu oaz wakacyjnych odbył się w Lipiu w niedzielę, 28 lipca 2013 roku. Wzięło w nim udział pięć oaz: ODB II i OND II z Ostrowca, ONŻ 0 z Lekowa, ONŻ I z Lipia i ONŻ II z Roli. Zobacz!

Wakacyjny Dzień Wspólnoty

12 VII 2013
W czwartek 11 lipca do Lipia przyjechali uczestnicy czterech grup oazowych oraz wiele przyjaciół Ruchu. Dzień Wspólnoty jest zawsze doskonałą okazją do wspólnego świętowania i do poczucia klimatu rekolekcji także dla tych, którzy akurat nie mogą wziąć w Zobacz!

LG na Triduum Paschalne

30 IV 2011
Pliki audio nagrane we współpracy z klerykami i Dobrymi Mediami podczas Triduum Paschalnego w koszalińskiej katedrze (2011). Zobacz!

Wakacyjny dzień wspólnoty, turnus 2, Lipie

06 IX 2014
Dzień wspólnoty podczas drugiego turnusu oaz wakacyjnych odbył się w Lipiu w poniedziałek, 28 lipca 2014 roku. Wzięło w nim udział pięć oaz: OND II st. z Bornego Sulinowa, ONŻ 0 st. z Lekowa, ONŻ I st. z Lipia, ONŻ II st. z Roli. Zobacz!

Posłani do służby

11 VI 2022
11 czerwca 2022 roku w kościele św. Józefa Oblubieńca w Koszalinie na Diecezjalnej Oazie Matce spotkali się posługujący na tegorocznych rekolekcjach wakacyjnych. Troje oazowiczów przyjęło również krzyż animatorski. Zobacz!

Znajdź na naszej stronie

✖   anuluj

Zapisz się na newsletter