Zaproszenie

Groziłaby nam pustynia,
gdybyśmy nie tworzyli oaz. św. Jan Paweł II

„W SERCU ŻYWEGO KOŚCIOŁA” – to semestr życia i posługi w Międzynarodowym Centrum Ewangelizacji „Marianum” w Carlsbergu 4.03.-17.06.2024. Obejmuje on następujące punkty: partycypacja w życiu oazy stałej, wprowadzenie w głąb charyzmatu Światło-Życie, podążanie śladami Ojca Franciszka Blachnickiego, weekendy praktyk, sesje animatorskie, bloki studyjne. 

Diakonia „Marianum” w Carlsbergu zaprasza: moderatorów, animatorów, członków diakonii stałej, INMK, UKChS, członków diakonii diecezjalnych, lokalnych i specjalistycznych. Warunki udziału: wewnętrzna dojrzałość wyrażająca się w zdolności zrozumienia charyzmatu Światło-Życie i przejęcia odpowiedzialności za jego realizację stosownie do swoich możliwości; ukończenie formacji podstawowej; udział w życiu i posłudze konkretnej wspólnoty Ruchu Światło-Życie (potwierdzenie moderatora); wiek minimalny 18 lat; udział własny w kosztach pobytu 950 euro (ewent. do indywidualnego ustalenia z organizatorami). Zgłoszenia: ks. Jacek Herma, „Marianum”, Kreuzweg 28, 67316 Carlsberg, Niemcy. Tel.: +49 6356 228, e-mail: jherma@oaza.de 


Co o tym myślisz?

Może zainteresuje Cię również...

Powołani do misji - konkretne wezwanie

03 V 2024
Niedługo rozpocznie się kolejny rok formacyjny pod hasłem "Powołani do misji". Wśród naszych oazowiczów jest rodzina, która to wezwanie wciela w życie. Zobacz!

Centralna Oaza Matka

11 IV 2024
Zapraszamy 17-20 maja do Krościenka! Zobacz!

Triduum Paschalne w formie rekolekcji

08 IV 2024
Tym razem młodzi przeżyli Triduum Paschalne w formie rekolekcji w Koszalinie Zobacz!

II spotkanie Diakonii Oaz Rekolekcyjnych DK Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej

20 V 2024
W dniu 18 maja 2024 r. odbyło się drugie spotkanie DOR DK Zobacz!

Znajdź na naszej stronie

✖   anuluj

Zapisz się na newsletter