Zaproszenie

Groziłaby nam pustynia,
gdybyśmy nie tworzyli oaz. św. Jan Paweł II

„W SERCU ŻYWEGO KOŚCIOŁA” – to semestr życia i posługi w Międzynarodowym Centrum Ewangelizacji „Marianum” w Carlsbergu 4.03.-17.06.2024. Obejmuje on następujące punkty: partycypacja w życiu oazy stałej, wprowadzenie w głąb charyzmatu Światło-Życie, podążanie śladami Ojca Franciszka Blachnickiego, weekendy praktyk, sesje animatorskie, bloki studyjne. 

Diakonia „Marianum” w Carlsbergu zaprasza: moderatorów, animatorów, członków diakonii stałej, INMK, UKChS, członków diakonii diecezjalnych, lokalnych i specjalistycznych. Warunki udziału: wewnętrzna dojrzałość wyrażająca się w zdolności zrozumienia charyzmatu Światło-Życie i przejęcia odpowiedzialności za jego realizację stosownie do swoich możliwości; ukończenie formacji podstawowej; udział w życiu i posłudze konkretnej wspólnoty Ruchu Światło-Życie (potwierdzenie moderatora); wiek minimalny 18 lat; udział własny w kosztach pobytu 950 euro (ewent. do indywidualnego ustalenia z organizatorami). Zgłoszenia: ks. Jacek Herma, „Marianum”, Kreuzweg 28, 67316 Carlsberg, Niemcy. Tel.: +49 6356 228, e-mail: jherma@oaza.de 


Co o tym myślisz?

Może zainteresuje Cię również...

Przekazanie posługi pary diecezjalnej

21 IX 2023
W dniu 9 września nasz Ruch świętował w Częstochowie jubileusz 50-lecia Domowego Kościoła Zobacz!

Dzień Wspólnoty II turnusu w Łącku

30 VII 2023
XIII dzień rekolekcji na każdym stopniu, niezależenie od gałęzi Ruchu i wieku uczestników, odbywa się pod hasłem "jedność", której Twórcą jest Duch Święty. Zobacz!

Internetowy Żywy Różaniec

01 IX 2023
Diecezjalna Diakonia Ruchu Światło-Życie w naszej diecezji wychodzi z inicjatywą organizowania Żywego Różańca - przez Internet! Zobacz!

16 września 2023 roku odeszła do Pana ś.p. Grażyna Wilczyńska

19 IX 2023
16 września 2023 roku odeszła do Pana ś.p. Grażyna Wilczyńska – członkini Instytutu Niepokalanej Matki Kościoła Zobacz!

Pragnę służyć!

22 VIII 2023
Podsumowanie Kursu Oazowego Dla Animatorów w Lipiu 2023. Zobacz!

Diecezjalne Spotkanie Młodych w Skrzatuszu!

27 IX 2023
Dlaczego jednego dnia w roku, w niewielkiej wsi na południu naszej diecezji populacja młodych wzrasta prawie pięciokrotnie? Odpowiedź może być tylko jedna- Diecezjalne Spotkanie Młodych! Zobacz!

Znajdź na naszej stronie

✖   anuluj

Zapisz się na newsletter