Zmiana w Fundacji Światło-Życie

Groziłaby nam pustynia,
gdybyśmy nie tworzyli oaz. św. Jan Paweł II

Zarząd Fundacji "Światło-Życie", uchwałą z dnia 17 marca 2015 roku, powołał na kierownika Ośrodka Fundacji "Światło-Życie" w Koszalinie ks. Remigiusza Szauera, który w naszej diecezji pełni posługę moderatora diakonii ewangelizacji Ruchu Światło-Życie.

Celem działania Fundacji "Światło-Życie" jest:

Ośrodek Fundacji "Światło-Życie" w Koszalinie został utworzony w roku 2010. Od początku jego istnienia, a dokładnie od 21 kwietnia 2010 roku, funkcję jego kierownika pełnił ks. Zbigniew Woźniak, któremu bardzo serdecznie dziękujemy za prawie 5 lat tej posługi. Natomiast jego następcy życzymy podejmowania wielu Bożych inicjatyw.

 Szczególną formą wsparcia koszalińskiego Ośrodka Fundacji "Światło-Życie", do której gorąco zachęcamy szczególnie członków i sympatyków Oazy, jest przekazanie na jego konto 1% podatku dochodowego.  Uzyskane w ten sposób środki pomagają w podejmowaniu wielu działań przez Ruch Światło-Życie w naszej diecezji.

Więcej na temat fundacji

Może zainteresuje Cię również...

Jak pomóc?

Jak można wesprzeć Fundację Światło-Życie i Ruch oazowy w naszej diecezji? Zobacz!

Potrzeba tak niewiele...

18 II 2019
Przekażcie 1% Waszego podatku na Fundację Światło-Życie. Zobacz!

LG na Triduum Paschalne

30 IV 2011
Pliki audio nagrane we współpracy z klerykami i Dobrymi Mediami podczas Triduum Paschalnego w koszalińskiej katedrze (2011). Zobacz!

Oazy wakacyjne 2022

04 III 2022
Jak najlepiej odpocząć? Połączyć oddech dla ciała z oddechem dla duszy! Dlatego jak co roku zapraszamy dzieci i młodzież na rekolekcje w wakacje! Zobacz!

Budujecie razem z nami

10 I 2012
Minął rok podatkowy i po raz pierwszy od założenia Ośrodka Fundacji Światło-Życie w Koszalinie mogliśmy skorzystać z możliwości przyjęcia od Was 1% podatku. Suma jaką uzyskaliśmy w ten sposób, to prawie dwa tysiące złotych (dokładnie 1972,8 Zobacz!

Śpiewająco o śpiewniku

21 VI 2022
Nowe wydanie diecezjanego śpiewnika oazowego - SILOE Zobacz!

Znajdź na naszej stronie

✖   anuluj

Zapisz się na newsletter